Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lyconet (lyoness) hallott már...

Lyconet (lyoness) hallott már valaki?

Figyelt kérdés

Itt be kell fizetni egy (a legolcsobb) 30 ezer forintos Business Pack-et aztan 10 embert meghivni majd nekik is 10-et igy folytatva , es a vasarlasaikbol penzt, sp pontot kapunk. Ez eddig ismeros gondolom de a lyconetnel vannak szintek (1-8) es minden szinten van bonusz es a shopping pontok utan meg jon penz . A 4. szinten egy fekete vagy feher nemet autot valaszthatok amit megvesz a ceg valamint a 8-as szinten mar 15 millio forint bonusz es a sp-pontok . Kerdesem az lenne, hogy erdemes lenne-e ebbe belevagni?

Az ajanlom elmondasa szerint 1600 + ember van mogotte es penzt is keres vele(havi 300ezernel tart)

Par embert mar meghivtam de meg nem fizettem be a business pack-et



2014. dec. 17. 17:25
1 2 3
 21/24 carl badog ***** válasza:
100%
Csaló banda. Norvégiában be kellett szüntetni a működésüket. Olaszországban felfüggesztették az utalványosdit, és pénzvisszafizetésre kötelezték őket.
2019. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 carl badog ***** válasza:
100%
Jean Paul írja: " MyWorld cégcsoport mára már a világ egyik legsikeresebb vállalkozása," Mutatnál egy hiteles listát? Akkor miért kell félévente nevet változtatni? Lyoness, Lyconet, CashBackWorld, MyWorld :D
2019. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 kicsikota válasza:
JeanPaul: tudnál párat az általad említett hiteles oldalak közül linkelni? Illetve vállalod az arcod, neved mindahhoz, amit állítasz? Mert akkor fedd fel magad, kérlek.
2021. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 dalidali válasza:

kicsikota: Érdekelne a Te rossz tapasztalatod, valahol olvastam, és írtam is Neked, de talán nem kaptad meg.... gyanítom,hogy Téged is talán ugyan az az ember vitt be mint engem, ezért is érdekelnének a részletek..

Előre is köszönöm , ha válaszolsz!

2021. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!