Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lyconet (lyoness) hallott már...

Lyconet (lyoness) hallott már valaki?

Figyelt kérdés

Itt be kell fizetni egy (a legolcsobb) 30 ezer forintos Business Pack-et aztan 10 embert meghivni majd nekik is 10-et igy folytatva , es a vasarlasaikbol penzt, sp pontot kapunk. Ez eddig ismeros gondolom de a lyconetnel vannak szintek (1-8) es minden szinten van bonusz es a shopping pontok utan meg jon penz . A 4. szinten egy fekete vagy feher nemet autot valaszthatok amit megvesz a ceg valamint a 8-as szinten mar 15 millio forint bonusz es a sp-pontok . Kerdesem az lenne, hogy erdemes lenne-e ebbe belevagni?

Az ajanlom elmondasa szerint 1600 + ember van mogotte es penzt is keres vele(havi 300ezernel tart)

Par embert mar meghivtam de meg nem fizettem be a business pack-et



2014. dec. 17. 17:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Ne erőltesd, ez nem MLM, ez pilótajátékként működik...
2014. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Kérdések:

Ez a lyconet, mint anyacég egyáltalán létezik?

Az oldalának a látogatottsága elég erősen a NULLÁhoz konvergál. És alig másfél éves az egész.

[link]

Miért? Ha normális cég, akkor miért ilyen alacsony a látogatottsága.


A befizetett pénzről kapok számlát? Ha igen, akkor ki a kiállító és milyen tétel)ek) szerepelnek rajta?


Melyik áruházláncokkal van szerződése a cégnek? A Lyonessnek legalább van a Praktikerrel (ezt biztosan tudom), de van még jópár.


Ez a business packet veszek, ez mit takar pontosan? Mit kapsz a pénzért? Pozíciót? Akkor máris le lehet írni a céget. Persze lehet, hogy valami áltermékkel kiszúrják az illető szemét, vagy valami haszontalan szolgáltatással.

Most kb ennyi jutott eszembe.

2014. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 JeanPaul ***** válasza:
33%
Lyconet az a Lyoness üzletépítési rendszere (Lyoness Community Network)Komolycég, 11 éves kiváló referenciákkal.Az nem mindegy, ki az ajánlód,mennyire veszi komolyan, mennyit tud Neked segíteni. Egyébként az üzletet 44600 Ft-al tudod kezdeni (succes pack)és egy online vizsga után tudsz komolyabban foglalkozni vele. Mi egy nagyon meghatározó csapat vagyunk a Lyonessben. JP
2014. dec. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%

A lyconet pilótajáték. Aki védi, fingja sincs a dolgokról. Elég megkérdezni a kifizetett jutalékok forrásáról. Matematikailag nem jön ki.


[link]

2014. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%

Nem MLM, hanem illegális pilótajáték.

Az ilyenek miatt van ott megítélésében az MLM szakma, ahol

2015. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 carl badog ***** válasza:
15%
A cég ellen többször folytattak le eljárást Ausztriában. Több tucat perben marasztalták el, és több tízezer € kártérítést kellet fizetnie a becsapott tagoknak. A hazai iroda gyakorlatilag a csőd szélén. Az iroda a befizetésekből tartja fenn magát, de ez se megy már sokáig. Jean-Paul nevű hozzászóló még márciusban azt hazudta, hogy nem tagja a Lyonessnek, és hogy Amerikában él. Vigyázat! Csaló!!!!!!!!!!!!!!
2015. ápr. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 carl badog ***** válasza:
8%
További érdekes írások a "Lyo felnőtteknek" facebook oldalon.
2015. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 JeanPaul ***** válasza:
10%
Sziasztok, CarlBadog és több kamuprofillal regisztrált felhasználó próbálkozik a Lyoness/Lyconet lejáratásával. Erre a célra hoztak létre néhány oldalt, többek között a lyo felnőtteknek csoportot, ahol valótlan információkkal próbálják lejáratni a céget. Mondjuk ezek gyenge próbálkozások, ez a cég több, mint 11 éve működik, most már közel 50 országban. Itt az USA-ban is, nálunk LA környékén szépen épül a közösség. Nincsen másról szó, csak vásárlásról, vásárlás utáni visszatérítésekről, ingyenesen és kötelezettségmentesen. Nekem számtalan barátom van világszerte köztük komoly üzletemberek is, akik a rendszer tagjai így vagy úgy. A barátaim, akik ezt az üzletet építik (termékpartnerek, vagy hálózatépítők, vásárlók), szeretik, használják a rendszert. Mindenki megtalálta benne a maga számítását. A körülöttem lévő embereknek sok-sok éves tapasztalata van a Lyonesst/(Lyconetet) illetően, a mi üzleti körünk hiteles információkkal tud szolgálni. Jómagam üzletember vagyok, és évek óta ismerem a Lyoness lehetőségét, teljesen más területen dolgozom, és évek óta többen kerestek meg ezzel az üzlettel, itt kint USA-ban és Magyarországról is. Kitaláltunk most otthoni Barátaimmal itt egy nagyon jó projektet a Lyonessre, amelyben én is szívesen vennék részt több cégemmel is. Én azt tudom javasolni Mindenkinek, hogy halgassa meg a lehetőséget, természetesen legyen kritikus és akkor vágjon csak bele az üzleti részébe, ha 1000%-ban minden világos előtte. Nagyon sok ember csatlakozott meggondolatlanul, a könnyű pénszerzés reményében, a mai napig vannak emberek, akik nem tudják, nem értik a rendszer üzleti részét, ami a saját vagy az ajánló hibájából (esetleg mindkettő) alakult így, ők azok akik aztán a legkönnyebb kiútnak a pert látják. Sajnos ilyen mindíg volt, van és lesz, nem csak egy hálózati rendszerben, hanem egyéb klasszikus üzleti modellek esetén is. Nem javaslom senkinek sem, hogy bármelyik Lyonessel foglalkozó csoport tagja legyen, az információk bármely csoportban ilyen-olyan irányba torzítottak sajnos. Érdemes inkább mindenkinek saját magának meggyőződnie a Lyonessről, egy ingyenes regisztrációval, elbeszélgetni a kereskedőkkel, Magyarországon vagy a világ bármely részén, ahol éppen valaki megfordul és ennek alapján kialakítani saját képet/véleményt a rendszerről. Érdemes tájékozódni, hogy azon a vonalon, amelyhez csatlakoztunk, melyik vezetőhöz érdemes fordulni, akire számíthatunk. Mindenki döntse el maga. Magam részéről tudom, hogy az a csapat -akivel együtt dolgozom a civil életben is évek óta- megfelelő választás lehet bárki számára, és Magyarország tekintetében jelenleg Ők a legmeghatározóbb vonal.
2015. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

Az ugye megvan, JeanPaul, hogy időközben a kis Ponzi-sémád összeomlott?

Na most járjon a szád, nagyokos :DDDDD elfogytak a balekok, nyelheted az éhkoppot.

2018. szept. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Kedves utolsó hozzászóló.

Milyen tapasztalattal rendelkezel ezzel kapcsolatban, hogy ilyen negatívan és tiszteletlen módon írtál ide?

2018. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!