Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lyconet (lyoness) hallott már...

Lyconet (lyoness) hallott már valaki?

Figyelt kérdés

Itt be kell fizetni egy (a legolcsobb) 30 ezer forintos Business Pack-et aztan 10 embert meghivni majd nekik is 10-et igy folytatva , es a vasarlasaikbol penzt, sp pontot kapunk. Ez eddig ismeros gondolom de a lyconetnel vannak szintek (1-8) es minden szinten van bonusz es a shopping pontok utan meg jon penz . A 4. szinten egy fekete vagy feher nemet autot valaszthatok amit megvesz a ceg valamint a 8-as szinten mar 15 millio forint bonusz es a sp-pontok . Kerdesem az lenne, hogy erdemes lenne-e ebbe belevagni?

Az ajanlom elmondasa szerint 1600 + ember van mogotte es penzt is keres vele(havi 300ezernel tart)

Par embert mar meghivtam de meg nem fizettem be a business pack-et



2014. dec. 17. 17:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%

#10 mondjuk ez?


[link]


Most "MyWorld" néven próbál balekokat toborozni.

2018. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 JeanPaul ***** válasza:
28%

Akit érdekel a holding, vagy annak leányvállalatai, az menjen fel a [link]

oldalra. Ott kaphat hiteles információt, nem az itt magukat nem vállaló senkiktől. A Lyoness cégcsoport 2003. óta működik, immáron 47 országban legálisan. 2016-ban az visszavonhatatlanul megállapították, és kijelentették, hogy a cégcsoport tisztességes piaci szereplő, nem piramisrendszer. Erről szóló határozat itt: [link] ( [link] a határozat az osztrák parlament honlapján is megtalálható és letölthető. Sajnos ma a világ erről szól, nem kell ezért Lyoness, vagy Myworld. Elég hazánkban körülnézni, mennek a feljelentgetések, legyen az magán, céges, egészségügyi. Én évek óta a céget képviselem, egyetlen centtel sem károsítottak meg, a jutalékaimat időben kifizették. Nem nagyon tudok az ajánlói cégek között olyat mondani, akit pl. Magyarországon való indulása után az akkori PSZAF, illetve APEH átvilágított volna, és legalizálta volna a működését. Az erről szóló hivatalos dokumentumok másolata is megtalálható nálam. Illetve az idén tavasszal kiadott magyarországi rendőrségi nyomozati végzés másolata is, melyben a Lyoness ellen indított összes vádat egyenként magyarázattal együtt megcáfolta, és az ügyet lezárta. Az információk valódiságát, melyeket megosztottam, bármikor lehet ellenőrizni. Ma a MyWorld holding a világ legnagyobb cégei közé tartozik, a legnagyobb világcégekkel áll szerződésben. Tavalyi évben két alkalommal nyerte el világszinten a világ legjobb ügyfélmegszerző és ügyfélmegtartó programja minősítést. Ne dőljetek be rosszindulatú emberek lejárató kampányának, beszélgessetek olyan emberekkel, akik ebben a fantasztikus programban dolgoznak évek, lassan évtizedek óta, vagy olyanokkal, akik 1-2 éve csatlakoztak csak, és ezalatt az idő alatt komoly eredményeket értek el a rendszerben. Ilyet találtok itthon Magyarországon is, vagy nemzetközi szinten a jelenlegi 47 ország valamelyikében.

2018. okt. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%

Jaja #12, Bernie Madoff is ezzel a lózunggal etette a sok idiótát anno, meg is lehet nézni, milyen eredménnyel.

Csak tudnám, hol az a sok csiliomos, akit kitermel a Lyoness...

2018. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 JeanPaul ***** válasza:
6%
Jah, értem. Ha picit is tájékozott lennél, akkor ezt a kérdést nem tetted volna fel szerintem, de látszik, hogy abszolút nem vagy az ;-) Mindenesetre nekem van szerencsém személyesen is ismerni jónéhányat, mondjuk úgy a 47 tagországot tekintve elég sokból. Akár még Magyarországon is. Szerintem folytass kis kutató munkát, mielőtt kommentelsz. Ha nem haragszol most itt nem linkelném be azon barátaim Twitter, Facebook, vagy Insta oldalát, akik ebből az üzletből gyönyörűen élnek. Nem írnék számokat sem. Valószínűleg nem vittem volna be a vállalkozásaimat, és magam sem foglalkoznék az üzlettel, ha nem lehetne vele jól keresni ;-)
2018. okt. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%
Ja értem, tehát vannak valahol,de nem mutatod meg őket, bibííííí...szerintem erről ennyit is.
2018. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 JeanPaul ***** válasza:
6%
Te figyu, ha ennyire jól értesült vagy az üzletről, biztosan utána tudsz járni :-D Amúgy nem hadititok, ha valakit tényleg érdekel, vagy ezzel az üzlettel foglalkozik, akkor tudja. Gyere ki jövő júniusban a rendezvényünkre Németországba, szerintem ott a 63 000 fős rendezvényen biztosan lesz alkalmad találkozni ezekkel az emberekkel, többek között velem is. Vagy gyere el valamelyik rendezvényünkre USA-ba. Na mit szólsz? ;-)
2018. okt. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A Ponzi-sémákról speciel jólértesült vagyok. Az albánoknak is milyen szuperül bevált a dolog, igaz? Csak 15 ezer embert gyilkoltak le miatta :DDD
2018. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 JeanPaul ***** válasza:
4%
Oh, értem. Én nem különben ;-) Akkor összegezzük: van egy 47 országban legálisan működő cégcsoport (Holding), cca. 1500 alkalmazottal, cca. 130 000 partnervállalattal, több, mint 400 000 elfogadóhellyel, cca. 12 millió regisztrált taggal, minden kontinensen kontinentális anyavállalattal, minden országban országirodával. Maga a holding óriási növekedést mutat, minden évben több kontinensen/helyszínen is rendezvényeket tart, többszáz, vagy több ezer fős létszámmal. A nemzetközi rendezvényeit ami évente 2 alkalommal 2x3 napban tartanak a magas létszám miatt cca. 40 000 fő, megtarthatja, mindannak dacára, hogy egy ilyen "csaló" cégről van szó. A cég vezetői a rendezvényen ki mernek állni a plénum elé, és még egyetlen hatóságnak sem jutott eszébe, hogy a vezetőket bilincsbeverve vigye el a helyszínről, pedig "köztudottan pilótajátékról beszélünk", immáron 15 éve. Egyébként én csatoltam a linkeket hivatalos hatósági oldalakról, híroldalakról, nemkülönben mivel egy olyan szervezetnek vagyok a tagja, ahol pl. a csaló cégeket, -legyen az mlm működési formát választó, vagy akár egy teljesen hétköznapi vállalkozás- kiszűrik. Eléggé pontos infóval rendelkezem a beadványokról, a végzésekről és minden a Holdingot érintő történésről is. Lamentálhatsz itt bármit, oszthatod az észt, de rossz helyen kopogtatsz. Ez nem az a cég ;-)
2018. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
41%

Jó, összegezzük! Az MLM-átverés balekjai 99%-ban veszteségeket könyvelnek el, a piaci részesedésük pedig 2% alatt van, ahhoz képest hogy mekkora paripa arccal adjátok elő a "jövő üzletmodellje" lózungot. Már az alig 1 évtizede létező startup cégek is megelőzték őket régesrég.

A Lyconet pedig biztos azért omlott össze, és szervezték újjá "MyWorld" néven, mert annyira dübörgött náluk a gazdaság & gazdagság :D

Na tudod kit etess a kamuiddal. Talán valami középiskolát el se kezdett tini beveszi még a nemlétező sikereket propagáló mézeshabcsókdumátokat.

2018. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 JeanPaul ***** válasza:
9%
Látom barátom, neked megvan a 2 első és 2 második elemid + 4 faiskola is :-D A "jövő üzleti modellje", már eléggé régóta ad emberek tömegeinek megélhetést. Tudod haver, én közgazdász vagyok és többek között ebből diplomáztam ;-). Te honnan vetted azt a baromságot, hogy a Lyconet összeomlott? Csak mert én eléggé régóta ismerem a céget, és amióta követem a működését, összességében hatalmas növekedést produkált. Nem akarom ismételni magam, de mielőtt baromságokat írsz, legalább nézz utána! :-D Egy magára valamire adó ember, aki ezzel szeretne foglalkozni, nem a gyakorikérdések oldalát, vagy szubjektív blog oldalakat, és társait fogja amúgy böngészni, hogy hiteles infóhoz jusson ;-) Én jól elszórakozom a baromságaidon, de te is én is, pontosan tudjuk, hogy komoly ember nem innen/ezekből fog infót meríteni, semmilyen témakörben. Szidhatod bármelyik céget, vagy networking céget komám, de ettől nem leszel sikeresebb, és az a rossz hírem van számodra, hogy azok az emberek, akikben van spiritusz és akarnak valamit elérni az életben, és netán mégis itt olvassák a baromságaidat, azok sem ennek alapján fogják meghozni a döntésüket (ha esetleg mégis, akkor nekünk nem ők fognak hiányozni). Az az üzletemberek, akikkel az esetek jelentős részében tárgyalunk, tudod neki van agyuk, megértik az üzleti modellt és logikát nem te hazug/ tudatlan szerencsétlen kommentjeid alapján hozzák meg a döntésüket ;-) a MyWorld cégcsoport mára már a világ egyik legsikeresebb vállalkozása, senki nem titkolta, hogy a Lyonessből fejlődött ki, és alakult a globál gazdaság egyik meghatározó szereplőjévé. Ez akkor is így van, ha elfogadod, és akkor is, ha nem :-)
2018. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!