Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan építsek karriert? Mit...

Hogyan építsek karriert? Mit válasszak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nemsokára elvégzem a 12. osztályt és már a továbbtanuláson gondolkozom. Utánanéztem egyetemeken az alapképzéseknek, és érdeklődtem hogyan is juthatnák be magyarországi egyetemekre ,mivel Erdélyben tanulok, de sajnos elakadtam.

Logisztikát szeretnék tanulni, olvasottak/hallottak alapján tetszene és igazán hozzám illene a rendszerezés miatt. Humán beállítottságú vagyok és ilyen profilú osztályba is járok, ennek a hátránya, hogy nagyon kevés matematikát tanulok (heti 1 óra) és nem érettségizem belőle, ez viszont a Magyarország-i továbbtanulásom során egy igen nagy hátrány lenne számomra.Nem vagyok olyan rossz matematikából sem, de inkább az algebra az ami jobban megy.

Rendelkezem angol középfokú nyelvvizsgával, későbbiekben tervezem a német középfokú nyelvvizsga megszerzését is, emellett pedig román érettségim is lesz, ami felér egy középfokúval tudomásaim szerint.

ECDL számítógép-használói bizonyítvánnyal is rendelkezem.

Minden választ meghallgatok, akkor is ha eltér az én érdeklődési körömtől (logisztika és szállítmányozás), mert sajnos a terveim konkrétumok nélkül nem állják meg a helyüket.



2014. nov. 13. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A logisztikanak nem sok koze van a human beallitottsaghoz, kokemeny realszakma, gyakran sok matekkal...
2014. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ez a probléma áll fent, ezt le is írtam. Ezért hoztam létre ezt a kérdést, hogy ilyen feltételek mellett mihez kezdhetnék?
2014. nov. 13. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Attol meg mehetsz logisztikara, csak mondom, hogy be kell potolnod a matekot :)
2014. nov. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.hol akarsz dolgozni? románia nem egy álomország, és mint román bizonyos országokba nem fognak beengedni.


2.magyarországon nincs jövő, ide jönni sem érdemes, itt csak 2 szakma életképes: programozó és műszaki mérnök. ezekkel más országokban is egész jól érvényesülhetsz.


3.magyarországon a logisztika már kifutó szakma. kezd telítődni, ezért inkább a műszaki irányok a jobbak.


4.humán akármi blabla ne érdekeljen. vagy megtanulod vért izzadva a hasznos szakmát, vagy mehetsz tanulni évekig egy értelmetlen szakmát aztán csövesnek éhenhalni vagy megfagyni.

2014. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!