Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek ha nem vagyok eleg...

Mit tegyek ha nem vagyok eleg kitarto?

Figyelt kérdés

A parom egy ideje nagyon jol keres en meg munkanelkuli vagyok. Az o sikeret latva ugy erzem hogy en nem erek semmit , sosem lesz egy normalis munkam amibol megelhetek. A csaladbol senki sem biztat hogy ne adjam fel,es egyedul nehezen tudok boldogulni.

Talan nem vagyok eleg kitarto, de nem talalok semmit ami erot adna hogy ne adjam fel.


2014. nov. 12. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tisztán tartod a lakást, foglalkozol a gyerekkel, gondoskodsz az ételről,italról magyarul elvégzed az otthoni teendőket akkor már hatalmas segítség vagy a párodnál elvégre munka után neki már nem kell ezekkel foglalkozni. Ha megengedhetitek, hogy te ne menj dolgozni akkor csak büszkeségből szerintem nem érdemes 8-12 óráznod mert akkor az otthoni feladatok csak halmozódnak és majd folyton megy a vita ki mit csináljon mert mindketten fáradtak vagytok és szépen lassan szétesik a család (najó ennyire azért nem durva de sok lesz a vita). Viszont ha mindenképp dolgozni szeretnél akkor eleinte vállalj el olyant ami nem túl nehéz és 1-2 hónap után meglátod tényleg akarsz-e dolgozni még ha nem is muszáj.

Amúgy rengeteg állás nincs meghirdetve vedd figyelembe ezt is. Érdemes felkeresni a cégek honlapját, hogy van-e munkalehetőség.

2014. nov. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!