Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha elég kitartó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha elég kitartó, akkor egy kevésbé jó adottságokkal rendelkező pasi is találhat olyan csinos nőt, akinek tetszene?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2014. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert 1-2 csalódás után idejönnek keseregni, nőket gyűlölni, s azzal nem lehet becsajozni.

Tisztelet a kivételnek.

2014. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de
2014. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem! Tapasztalat! :(
2014. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak valamit valamiért alapon, tehát ha a nőnek valamire szüksége van, lakás, pénz, szakmai előmenetel. Csak érdekből fog szeretni, hiszen tudja, hogy jobb kinézetű pasija is lehetne.
2014. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed akkor igen,de csak arra az időre amíg a lóvé el nem fogy.
2014. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a "külsővel van gond", akkor igen.
2014. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ennyire reménytelen lenne egy olyan pasi helyzete aki nem született jóképűnek?
2014. júl. 21. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:

reménytelen a f_szt, nekem is sikerült már kétszer, nálam kategóriákkal jobb nőkkel több éves párkapcsolatokat kialakítani. úgyh ne aggódj. pedig aztán én előnytelen vagyok rendesen. :D

25/F

2014. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!