Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Eddig pazaroltam az időm,...

Eddig pazaroltam az időm, szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés

6 év jogi egyetemen szenvedés után rájöttem (némileg megkésve), hogy ha ennyire gyűlölöm, amit tanulok, akkor sosem leszek igazán jó benne, és jó karriert sem fogok építeni vele.

Mit csináljon az ember, ha minderre 25 évesen döbben rá?


2014. nov. 11. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj szakmát, olyat, ami érdekel téged. Van, aki 40-50 évesen döbben rá arra,hogy nem szereti amit csinál.
2014. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, csak most már el kell kezdenem pénzt keresni, eddig a szüleim nyakán lógtam.
2014. nov. 11. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják (brit tudósok?) hogy az embernek amúgy is váltania kell az életben legalább 4-szer. Ez a sikerre optimalizált út. Gondolom az lehet a hátterében hogy aki képes önmagát előbbre helyezni mint a rövid távú céljait, az hosszú távon sikeresebbé válik. Gondold át mit szeretsz csinálni az életben, és eköré milyen munkák kapcsolódnak.
2014. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25 évesen semmi sem késő, még 55 évesen sem!
2014. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg most döbbentem rá hogy diplomát szeretnék,mert utálom a szakmám.

De melyik meló jó?

Itt MO-n egy szakmánál nem egyszer a munkaadó minimálbérre jelenti be az alkalmazottat és 10-12 órát dolgoztatja.

2014. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!