Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova menjek tovább tanúlni?

Hova menjek tovább tanúlni?

Figyelt kérdés
Most megyek 8.-ba és eléggé félek a felvételitől. Attól tartok ,hogy rosszul döntök és nem azt fogom tanulni ami tényleg nekem való. Szerintetek mi lenne nekem való? Szeretek mindenféle kézműves dolgot csinálni, rajzolni ,és azt szokták nekem mondani ,hogy jól mennek nekem ezek a dolgok. Valamint majd nem minden nap több órát vigyázok a húgomra. Légyszíves segítsetek! Előre is köszönöm!

2014. aug. 15. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Valami kézműves szakiskolát javaslok, ott nem kell tudni helyesen írni...
2014. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Olyan helyen, ahol megtanítanak helyesen írni.
2014. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi lenne , ha nem a helyesírást néznétek, hanem a kérdésre válaszolnátok? Én még senkinek sem írtam ,hogy milyen a helyesírása , pedig én még az enyémnél is nagyobb hibákat láttam.
2014. aug. 16. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!