Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen megalázó kirúgás után...

Ilyen megalázó kirúgás után hogy tovább?

Figyelt kérdés

Az egyik IT multinál dolgoztam már 2 éve, de ma kirúgtak azzal az indokkal, hogy "Gondok vannak az Ön teljesítményével" holott a sok newbie hülyeségét is én csináltam meg, nem egyszer szombaton is bejöttem.


Most itt maradtam munka nélkül, lakáshitellel a nyakamon! Egyáltalán mi ez a hozzáállás??? 2 hónapja még meg voltam dicsérve.


Barátnőm is kivágta a hisztit, hogy most mi lesz velünk, meg hogy ilyen hülye vagyok. Még az hiányozna, hogy a 4 éves kapcsolatom is rámenjen!



2014. júl. 30. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Elsőnek egy munkaügyi peren gondolkodnék, ugyanis ha korábban nem kaptál semmilyen írásos visszajelzést a rossz teljesítményedről akkor így nem lehet kirúgni - pláne nem azonnali hatállyal.
2014. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Melyik cég ez?

Nekem is volt most hasonló,csak az komoly,hogy próba idő végén amikor még dicsérgettek is,hogy minden jó minden f_sza a kollégák,aztán a hátam mögött meg szapultak a vezetőségnek.Ez egy magyar cég volt.Egy undorító férgek voltak,meg túl részletesen dolgozom,inkább megcsókolgattak volna,nem baj kapják be.

A dologban az a szép,hogy nem tudták megindokolni miért hebegtek habogtak,plusz másik kollégámnak is ugyanezt és ugyanígy.És elküldtek,de nem baj mert már most van ajánlatom ez volt pénteken és már most kapok melót.


Melyik cég volt ez?Mi voltál ott?Fejlesztő?NEm szapultak ki téged is? :(

Szerintem lehetséges,hogy összeesküdtek ellened.


Üdv. IT-s kolléga.

2014. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Megírnád a pontos részleteket priviben? Vagy ide is jó.

Hogyhogy kirúgtak? Elküldtek felmondással? Vagy beetettek, és te aláírtad a közös megegyezést? Harmadik opció az azonnali hatályú felmondás, de azért "tenni is kell".

Mihez értesz? Mi volt a munkaköröd? Melyik városban élsz?

És - melyik cég?

2014. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
IT területen is dolgoztál? Akkor szerintem nem lesz nehéz új melót találni. Elvárják hogy bemenj a felmondási idő alatt? Ha nem, akkor 1 hónapig még fizut is kapsz meló nélkül!
2014. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress munkát, IT területen könnyű lesz, én rengeteg hirdetést látok, ahova IT tudás kell, én meg közgazdászként nem tudok váltani valami jobbra.
2014. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és gazdászként mivel foglalkozol jelenleg? pályakezdőként vettek fel? szerinted mit kéne tudnod pluszban az előrelépéshez?
2014. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!