Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ha van egy kis...

Szerintetek ha van egy kis pénzem, mit tegye?

Figyelt kérdés
Vegyek egy kisebb lákást pesten ( már van egy) vagy menjek el külföldre tanulni 6 hónap mx 1 évre? egy nagyon jó képzést, amivel aztán nagyon jó állásokat lehet megkapni.

2014. nov. 9. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Tanulj kint, és addig add ki az itteni meglévő lakásodat.
2014. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és 6 hónap alatt milyen képzést kapsz amivel aztán jó állásokat kapsz meg?

szerezz egy diplomát inkább

2014. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából kinn élek 4 éve így jött össze a lakás is! diploma még min. 4 év... hosszú idő. pl 6 hónap alatt? reklám ipari certifikate, vagy sörföző-whiskey készítő képzés!!! esetleg légiirányító, v ugyanez hajóknál. ilyesmi képzések vannak. államilag elismretek, de direkt fizetősek, h akik elvégzik legyen helyük
2014. nov. 9. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Én nem hiszem, hogy 6 hónap alatt igazi, jó, piacképes szakmát lehetne szerezni.


Én lakást vennék és kiadnám, amíg nem vagy itthon. Elég magasak manapság az albérletárak (főleg BP-en) és az olcsó, kicsi lakásokat elképesztően egyszerű és gyors kiadni.

2014. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Számomra nem derült ki, h hol élsz külföldön. De, ha nem beszélsz még angolul, akkor mindenféleképpen kezdj el tanulni és én a helyedben ezt az opciót választanám, mert egy nyelvtanulás olyan kapukat nyit ki neked, amiről álmodni sem mertél. Olyan embereket ismersz meg, akik teljesen más irányba terelhetik az életedet. Én tanultam Németországban 1évet, majd New Yorkban 1évet nyelvsuliba. Ha gondolod írj rám nyugodtan, ha bármi kérdésed lenne amire úgy gondolod, h tudok neked válaszolni.

2014. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!