Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van egy kis megtakarított...

Van egy kis megtakarított pénzem, meg tudom sokszorozni sportfogadással?

Figyelt kérdés
Van egy kis megtakarított pénzem, s úgy gondoltam az idei évben megpróbálom megduplázni. Arra gondoltam sportfogadásba kezdek BET365-re már regisztráltam is. Valaki tudna biztos módszert a nyerésre? Mire érdemes fogadni? Kinek, mi jött már be? Van itt olyan aki nyert már így nagyobb összeget?
2014. máj. 18. 03:55
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Nyerni lehet.

Veszíteni muszáj.

Szerencsejáték a hülyék adója.

Megduplázni a pénzed szerencsejátékkal, ennek nagyonünagyon kicsi az esélye.

Én lebeszéllek róla.

2014. máj. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Nem értek egyet az előzővel. A sportfogadás nem igazán számít szerencsejátéknak. Lehet belőle pénzt csinálni de csak megfelelő bankrollal és bankroll menedzsmenttel. 100e alatt nem érdemes komoly terveket szövögetni. Azt mondják hogy csak a bankod 10 vagy 5%-val játssz és ez még így is csak 5 ezer forint. A foci szerintem felejtős. Én a tenisz híve vagyok de a kosárlabda és a kézi is jó lehet, persze csak ha jártas vagy benne. Ennek ellenére csak akkor vágnék bele a sportfogadásba ha lenne felesleges pénzem.


A póker még mindig magasan jobb lehetőség. Ott te döntesz, te felelsz a pénzedért. Rengeteg jó kis promó van: ingyen bankroll, freerollok. Szóval, lehet sportfogadásból pénz csinálni de nem igazán érdemes sok időt elpocsékolni vele. Ott a póker, ahol a határ a csillagos ég. Egy-egy nagy tornán mindig kijöhet a lépés és jöhet egy nagyobb nyeremény amire aztán lehet alapozni.


Amúgy rengeteg ingyen pénz lehetőség van a neten. Figyelni kel a közösségi oldalakat, be kell lájkolni az összes sportfogadással vagy pókerrel foglalkozó oldalt. Twittert is érdemes követni. Én kb. 15-20 ezret buktam sportfogadáson és pókeren félév alatt. Tapasztalatlan voltam, kevés időm volt és gyorsan kellett a pénz. Most viszont 1 hét alatt visszanyertem mindent kizárólag pókerrel. Én mindenképpen a pókert ajánlom, használd ki az ingyen pókertőkéket, játssz freerolloket, tippjátékokat.

2014. máj. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most fizettem be egy sportfogadó irodába 20 eurót 100 euró-ig fel is mentem most pedig zárolták a számlámat, kíváncsi vagyok vissza e kapom a pénzemet, sehol nem szeretik ha nyersz.
2014. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd fel mindet a pirosra. Ugyan annyi az esély mintha sportfogadnál, hogy nyersz, vagy bukta, csak gyorsabb.
2014. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!