Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaidő módosítás. Mikor...

Munkaidő módosítás. Mikor említsem meg?

Figyelt kérdés

Eddig közfoglalkoztatásban dolgoztam. Most hosszú idő után sikerül elhelyezkednem egy új helyen.


De...

A munkaidő H-cs-ig 8-17.00-ig tart. Viszont nekem oda kellene érnem az oviba zárás előtt a gyerkőcért. Viszont, ha 5-ig kell maradnom, ez nem fog menni.


Szerintetek mikor pendítsem meg, hogy lehetne-e annyira rugalmas a munkaidő, hogy 20-30 perccel előbb kezdek és előbb megyek el...

Csak a szerződéskötés után?? Bár így is elküldhetnek a próbaidő alatt, ha akarnak...


Az interjúkon rá sem kérdeztek, hogy van-e gyerek én meg nem említettem, mert ez mindig hátrány...Illetve elhangzott,hogy mettől meddig tart a munkaidő, de úgy voltam vele, hogy nem akartam rontani a felvételi esélyemen, így nem kérdeztem rá, hogy van-e lehetőség a munkaidőt csúsztatni max fél órával...


2014. nov. 7. 18:24
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Képzeld, amikor vállaltam jól fizető munkahelyem volt...az már más tészta, hogy a köcsög munkáltató elküldött amint betöltötte a gyerkőc a 3. évet. Mert az a nő egy egyedülálló, karrierista vén k*va, aki a sírjába viheti a pénzét...

és hogy pár év alatt hova jutott ez az ország, na no comment.

2014. nov. 8. 13:48
 22/27 anonim ***** válasza:
87%

Ó, most jön a jól bevált az ország és a szemét kapitalisták hibája az egész duma..


Még, még, mégtöbb sírást!


[link]

2014. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%

"Képzeld, amikor vállaltam jól fizető munkahelyem volt...az már más tészta, hogy a köcsög munkáltató elküldött amint betöltötte a gyerkőc a 3. évet. Mert az a nő egy egyedülálló, karrierista vén k*va, aki a sírjába viheti a pénzét...

és hogy pár év alatt hova jutott ez az ország, na no comment."


Blablablabla.....

2014. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Na jól van:))


Vannak a világon értelmesebb dolgok is , mint itt hülye fütyikkel foglalkozzam....:)

2014. nov. 8. 16:08
 25/27 anonim ***** válasza:
24%

Hát ezt az interjún kellett volna már tisztáznod, de most már ez van, megpróbálhatod megbeszélni.

Azonkívül viszont hihetetlen mennyire prosztó ember van aki kb örül neki, hogy problémája van a kérdezőnek. Nem tudom hol szocializálódtatok, némelyik hszből süt a rosszindulat.

2014. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a gusztustalan, hogy néhány paraszt lehazudja a csillagokat is az égről egy állásinterjún és még el sem kezdett dolgozni, de már akkor "büdös paraszt" a munkaadója, ha nem elég "rugalmas" ahhoz, hogy más beosztásban engedje szegény kis ártatlan anyukát dolgozni, mint ahogy neki úri kedve tartja...
2014. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos igazuk van a többieknek.

Azt tanácsolom, hogy kérdezz rá hátha megengedik,hogy előbb elmehess de ha nemleges lesz a válasz az ellen se tehetsz semmit elvégre aláírtál egy szerződést ami tartalmazza ezt.

2014. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!