Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diploma letagadása önéletrajzban?

Diploma letagadása önéletrajzban?

Figyelt kérdés
Sajnos egyes esetekben ezen gondolkodom. Lehet belőle problémám?

2014. okt. 30. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, nekem sikerült, pedig nem nyomultam érte, ők akarták. Eddig minden cégnél így volt, ahol dolgoztam, de elhiszem, hogy van, ahol egy adott pozícióban addig nyomorgatják az embert, míg meg nem őszül, csak annak meg az értelmét nem látom a munkáltató részéről.
2014. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a Tied hangzik érdekesnek, de ez van (nem lehetünk egyformák, örülök a szerencsédnek). Az évfolyamomból - gyakorlatilag - még mindenki ott tart, ahol kezdte (6. éve) és ahogyan beszélgetünk, senkinek nincs előre. Van, aki már a 3. cégnél csinálja ugyanazt a munkát, ugyanazon a szinten - csak kevesebb pénzért (okés, most németül teszi, nem franciául)... de nem vagyok senki boldogulása ellen; örülök és irigykedem :). Ennyi.
2014. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!