Hogyan folytassam?

Figyelt kérdés
8adikos fiú vagyok,és előttem áll a döntés hogy hol folytassam...szóval gondoltam hogy mérnök leszek mert jó fizetésem lehet , ellentétben az iskolámnak egy hetén (gyerekhéten) a pénteki napon a gyerekek tanitanak és én nagyon élveztem. nagyon élveztem hogy én uralkodtam az osztályon és megtetszett a szakma, ám nem annyira jó a fizetés... nem tudok dönteni... ám van egy 3. választás hogy haggyam az egészet a francba, és menjek katonaiskolába majd megyek izraelbe katonának mert zsidó párti vagyok és érzem hogy 20 éven belül lesz 3. világháború ami pontosan ott fog kitörni

2014. okt. 26. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp egyetemre akarsz menni, akkor egyelőre jelentkezz gimnáziumba, még bőven van időd eldönteni.

(és izraelben csak akkor lehetsz katona, ha állampolgára vagy....mondjuk minden országban igy van.)

2014. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!