Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 31 évesen még nem tudom,...

31 évesen még nem tudom, mivel szeretnék igazán foglalkozni, más is van így?

Figyelt kérdés
Most egy irodában dolgozok, előtte szállodában dolgoztam recepción, ilyen jellegű végzettségem is van. Eddig arra vártam, hogy majd rájövök, mi az igazán nekem való munka, de még mindig nem tudom igazán. De tudom, hogy nem akarok egész életemben multikban dolgozni...egyáltalán van valamilyen szakember, aki segítene, hogy milyen irányba induljak? Vagy mit tudnék csinálni? Miért van, hogy vki már kiskorában tudja, mit akar, más meg felnőttkorára sem jön rá? Nagyon béna vagyok??? :-(

2014. okt. 14. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Én se tudom, pedig 26 vagyok. Azt csinálom amit megfizetnek és amihez van gusztusom.
2014. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, de azért ennél több kellene, nem? Mégiscsak a munkahelyen töltjük a napunk harmadát...vagy lehet csak én gondolok túl sokat az életről, meg a célokról...
2014. okt. 14. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Fontos tudnod mihez értesz igazán vagy mihez szeretnél érteni.
2014. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt nem fogjuk tudni neked megmondani, pláne ennyiből. Mi a hobbid? Mit szeretsz a mostani munkádban és mit nem? Milyen anyagi elvárásaid vannak? Akarsz-e még tanulni? Akarsz-e vállalkozni?
2014. okt. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, hogy tudtok-e szakembert, akihez érdemes fordulni. Mert azért ide most úgy se tudok mindent leírni.

Imádok utazni, fotózni, aztán meg utleírásokat írni, de sajnos kétlem, hogy ebből meg tudnék élni...van még rajtam kívül több ezer ember, aki ezt szereti...

A mostani munkámat eddig szerettem, de egyre jobban unom, lassan már csak a fizut szeretem benne :-(

2014. okt. 15. 06:22
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Én 8 éves korom óta tudtam mit szeretnék csinálni. Egész végig céltudatosan ezzel foglalkoztam, ezt tanultam végig. El is helyezkedtem benne és itt jöttem rá, hogy hoppá mégse ez tetszik.

Én igyekszem ingyen megoldani és inkább keresgélni neten de ha megér neked X tízezret akkor vannak különböző karrier tanácsadók akik ezzel foglalkoznak, hogy felmérnek és a tulajdonságaid alapján tanácsolnak pár munkakört.

2014. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
#2 nem kell több. Egyedül a fizetés miatt járok be a munkahelyre. Ott meg, hogy árkot ások vagy ülök egy széken szótlanul egész nap nem igen érdekel, amíg megkapom a fizetésemet érte. emberek 90%a nem azt csinálja amit szeretne, akkor miről beszélünk? Miért pont mi tartoznánk abba a 10%ba
2014. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!