Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel milyen munkakörbe...

Érettségivel milyen munkakörben kapok legalább br 130ezret Budapesten? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyetemen ki kell hagynom egy félévet, de szeretnék dolgozni, és kíváncsi vagyok milyen munkakörben kapok legalább nettó 80ezret. Lakást fizetni, kaját venni, teljes árú bérlet stb nekem havonta 70ezer fölé ugrik az elköltött pénz mennyisége. Otthonról kaptam elég támogatást, de 20 éves vagyok, és szeretnék megállni a saját lábamon.

Szeptembertől kezdenék dolgozni Pesten (persze ha találok munkát, de) érdekelne hogy általában hol fizetnek minimálbérnél többet, ahova nem kell tapasztalat?

Építész szaközépbe jártam, de abban a szakmában csak 2-5 éves tapasztalattal rendelkezőket vesznek fel, ott esetleg gyakornokként lenne esélyem, de akkor meg pénzt nem kapok.


Milyen munkát ismertek, ahol a versenyképes vagy fix fizetés nem a minimálbért jelenti?


Köszönöm!



2014. jún. 21. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
86%

Pultos.


Jobb helyeken tied a jatt és kapsz mellé egy minimálbért. A kettő együtt bőven több, mint a bruttó 130e.

2014. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!