Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy a budapesti Király utcban egy jól menő étteremben nem fizetik ki az ember forgalom hiányára hivatkozva?

Figyelt kérdés
Adtam kölcsön egy jóbarátnak, szerződés nélkül(tudom hülye vagyok, ne menjünk bele). Hónapokkal ez előttre ígérte a teljes összeget egyben. Utána egy darabig nem volt munkája, ezt is megértem. Most a Király utcában dolgozik, ahonnan kb 10 percre lakom és minden nap sz..rásig van emberekkel. Rákérdeztem mizu, erre azt mondta, hogy megy be a fizetéséért, de mindenki azt mondta nem fizették ki őket rendesen. Mára 50e Ft-ot ígért, erre közli, hogy egy 10est tud adni, mert nem kapott annyit. Én pizzaszakácsként dolgoztam a Gozsdu udvar egy kihalt részén, volt hogy egész nap 15 pizzát csináltam, annyira nem volt forgalom, mégis megkaptam a teljes napi bért. Náluk minden nap teltház van kb. du. 1-től. Volt, hogy a járdára, vagy a kocsma előtti beton virágládára ültek az emberek, mert nem volt hely bent,pedig a hely se kicsi, és nem is olcsó a hely. Tudom, hogy nem tudok tenni ellene mert nincs írásos nyoma a dolognak, de ilyen létezik,hogy ingyen dolgoztatják?

2014. jún. 10. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Kamuzik a kis búza!


Van mondjuk egy facebook beszélgetés arról:

Hé, figyumá tudnál kölcsön adni 50 ezret?


Ja persze


Utána pedig arról, hogy:

Köszi, az 50 ezret, örökké hálás leszek?


Ha van, akkor ez alátámasztja a szóbeli szerződést, ami kettőtök között született meg.

2014. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
50ezernél többet adtam kölcsön, személyesen beszéltük meg.
2014. jún. 10. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem volt bejelentve rendesen és simán el tudom képzelni,hogy nem fizetik ki.Több ismim is járt így....
2014. jún. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Feketemunkánál akkor sem köteles a tulaj kifizetni őt, ha rogyásig van az étterem. Ez egy ilyen dolog.
2014. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feketemunkánál kiveszi a kasszából/nem üti be a dolgot, azán kész.
2014. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!