Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki vállalt már modellkedést?

Figyelt kérdés

1 éve dolgozom hostessként és mondták már páran hogy próbáljam meg a modellkedést.

Sokszor nézegettem már hirdetéseket de valahogy nem merek jelentkezni,félek hogy el fogok rontani valamit.


Aki volt már modell elmesélné hogyan zajlik egy ilyen munka? (pl.egy fehérneműs fotózás)

Az online hirdetések megbízhatóak?


Előre is köszönöm a válaszokat,

20/L



2014. máj. 25. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Fotóztam is így, én is voltam egyszer modell, nagyon-nagyon rég. Semmit nem fogsz elrontani, mindent mondanak majd, de ügynökséghez menj és ne fizess, elvben az ügynökség készít pár tesztképet és azzal indul a történet, megpróbálnak kiközvetíteni fotózásokra, de ez nem kerül pénzbe.

Egyébként ha valaki fizetni akar egy ilyen fotózásért, amatőröknek, akkor ott valami nem stimmel. Gyakorlattal rendelkező modellek tudnak ezzel pénzt keresni, kezdők ingyen járnak fotózásokra, ott szerzik meg a rutint, utána keresik őket pénzért is, legalábbis az általam ismert modellek így futottak be. Ha valami gyanús, inkább ne menj vagy vigyél barátnőt magaddal és az első gondnál lépjetek le. Ez különösen igaz a fehérneműs, akt fotózásokra. Ilyenre csak jónevű, valós stúdióba menjél, névvel címmel rendelkező fotóshoz és ilyenkor alap, hogy nem ketten vagytok, minimum egy sminkes szokott lenni. Ha ez sincs, ott nem csak fotózás készül.

2014. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 28. 14:07
 3/3 anonim válasza:
20 Évesen már nem lehetsz modell :(
2014. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!