Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan van pénze egy csomó...

Honnan van pénze egy csomó egyetemistának "új" autóra?

Figyelt kérdés

Végignéztem ma a győri (SZE) egyetem parkolóján. Egy darab keleti kocsi volt, a többi mind maximum 10-15 éves (javarészt fiatalabb), láthatóan jó állapotú. A legtöbb L-es vagy M-es rendszámú. Miből tartják fent?

Oké, hogy dolgozik, és mondjuk vett egy autót 500.000-ért. De ott a biztosítás stb. ráadásul napi használat mellett a benzin sem ingyen van. Én heti két napot dolgozok, de abból a pénzből nem tudnék eltenni 5000 Ft-ot sem havonta, ha saját autóm lenne :(


2014. márc. 26. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Ez is megint egy hülye általánosítás,nálunk 30 fős csoportba senkinek nincs kocsija.
2014. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

azért irtam, hogy én levelezön szereztem meg az elsö diplomámat (ami egy kalap s.zart ér)..Ausztriábol meg hál'istennek nem kellett olyan sokat ingázni.


háááát, nem is aupairkedésnek hivnám..mert én nyirtam már a füvet is hetente (fél hektáron egy önjáro kaszagéppel vagy hogy nevezik :D), söt fát metszettem, naponta 2 szer föztem, napi 160 km kellett vezetni, a szülök leléptek 2-3 hétre nyaralni..otthagyva nekem 3 gyereket, a ház, amit takaritani kellett meg 780 nm volt! este meg mentem mosogatni, vagy hütöt csutakolni az étterembe..nem volt egy leányálom. a szabadnapom (ami havi egyszer volt) mindig vasárnapra esett, akkor már csak aludni volt energiám.

2014. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mindegy, akkor is nagyon jol kerestel es tisztessegesen dolgoztal meg a
2014. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindegy, akkor is nagyon jol kerestel, es tisztessegesen dolgoztal meg a fizetesedert. :)
2014. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nyilván a szüleiktől. 500.000 igazán nem sok pénz egy normálisan elhelyezkedett felnőttnek, minden gyerekemnek fogok én is venni.
2014. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, ha azért tetted fel a kérdést, mert valóban arra vagy kiváncsi, hogy honnan, tehát te is szeretnél olyan munkát/forrást stb. amiből neked is lehet autód, akkor esetleg kérdezd meg őket, hogy mit csinálnak.


ha azért tetted fel a kérdést, mert "de nekik honnan van, amikor nekem nincs és ez igazságtalanság, jaj szegény én (és esetleg még pluszban ők meg rohadjanak meg)", akkor 1. mit érdekel 2. semmi közöd hozzá 3. szánalmas vagy.


őszintén remélem, hogy az első verzió, bár ezen az oldalon nem így szokott lenni.

2014. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a 2. verzió, amit a lepontozgatások is bizonyítanak. Általában aki viszi valamire az életben, az nem azzal tölti a szabadideje nagy részét, hogy itt pontozgatja le a neki nem tetsző válaszokat.


Egyébként nálunk az egyetemen szerintem egyik csoporttársamnak sem volt saját autója. De aki tényleg akarja és odateszi magát, az össze tud hozni magának egy kocsit.

2014. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!