Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reálisnak tartjátok ezt?...

Reálisnak tartjátok ezt? Egyetértek vele?

Figyelt kérdés

Egyáltalán azon csodálkoznék, ha érkezne pozitív válasz.A Malév pilóták sztrájkolni akarnak, fizetésemelésért. Én nem mondom, hogy nem egy felelősségteljes munka. Sőt egész embert kíván, de kérem......

Az orvos, mentő, tűzoltó életeket ment és hol keres annyit , mint egy pilóta?

TV-ben 2,2-3 millót mondanak. Nem dühítő?


2009. dec. 17. 08:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

az utasszállító pilóta és a légiirányító mindig is többet keresett még a politikusnál is, már vagy 5 évvel ezelőtt is 6-700ezer volt a bruttójuk. de ez még jogos is, fogjuk rá.

az viszont nem, hogy 500ezer (!) forintos emeléssel zsarolják az amúgy is csődközelben lévő céget, akkora válság idején, amikor az emberek nagy részének még havi 50ért se jut alkalmi munka. nonszensz, nem tudom honnan akarnak ennyi pénzt, a MALÉVnek tutira nincs, és az államkassza is deficites. meg egyre kevesebben is repülnek, mert csórók az emberek. :)

2009. dec. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mindig azok kiabálnak jobban,akiknek amúgy is sok van.
2009. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Azt azért jó ha tudjátok, hogy egy pilóta álláshoz 4 éves képzés kell és kb 10-15 millió Ft. Ne hasonlítsd ezt egy bármixeri tanfolyamhoz :D
2009. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

És egy orvos?

Már ne haragudj, de ő egy életen át tanul. És egy kezdő orvos hol keres ennyit.

((most tegyük félre a hálapénzt)

2009. dec. 17. 10:45
 5/23 anonim ***** válasza:
az orvosi képzés ingyenes...
2009. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ja kivétel akinek nem, és a tankönyvek?
2009. dec. 17. 10:54
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
10-15 milláért kell tankönyvet vennie? bzki az egy egész könyvtár :D
2009. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Akkor jól veszem ki a szavaidból, hogy ez így van rendjén.Az orvos, akire az életed bízod, annak munkája kevesebbet ér mint egy pilótáé? Nem hiszem el, hogy azt a képzést saját pénzből fizetik, gondolom a cég belead vagy teljesen téríti.

(félreértés ne essék, nem vagyok orvos és netto 85000 a fizum, de azért 3 milkára 500000 fizetésemelés???)

2009. dec. 17. 11:13
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha a leendő munkaadó beleadna, akkor boldog-boldogtalan pilótának menne. Sajnos nem, 15 misi zsebből. Ennyiből egy jól menő vállalkozást is be lehet már indítani, vagy körberepülni a földet és számtalan országot végigjárni.. azokra nem vagy kiakadva, csak arra aki rendesen dolgozik és napi 5 x 300 ember életéért felel?
2009. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem fogsz meggyőzni.
2009. dec. 17. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!