Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lenne 600. 000 forintod,...

Ha lenne 600. 000 forintod, mit csinálnál vele?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki mire költené el.
2014. márc. 12. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
van most is, de ha hozzám vágnának egy köteget, akk menne a többi mellé a bef.számlámra
2014. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
érdekes h aki hülyeség ír (kivéve az a hiteles), annak "hasznosabb" a válasza, mint aki normális választ ad...
2014. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hozzávágnám a megtakarításomat, és vennék egy normális autót. nem apróznám el minden vacakra, annak nem látom értelmét
2014. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12. "kivéve az a hiteles". én vagyok az. lehet, hogy nem hasznos, de igaz. kérdeztek valamit, én meg válaszoltam.

amúgy meg szerintem hasznos, jó figyelmeztetés, vigyázzon mindenki, hogy sose kerüljön olyan helyzetbe, hogy ha hozzájutna 600ezer forinthoz, akkor abból csak hiteleket tudna fizetgetni, apránként.

2014. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem arra írtam h kivéve te, hanem arra h a hülyeséget írók válasza lett "hasznos" kivéve a tied, úgy kivéve h az nem hülyeség
2014. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nekem, mint a kérdés feltevőjének is, egy kicsivel több, mint 600e ft. Igazából az érdekelne, hogy ki mire költené vagy fektetné be. Tény, hogy egy hitelt felvevőnek nagy segítség lenne egy ekkora összeg, ne de mi a helyzet azokkal, akiknek nincs hitele?
2014. márc. 15. 17:28
 17/17 anonim ***** válasza:
nincs hitelem semmin. épp ezért menne a banka a többi mellé.
2014. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!