Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha lenne 1 millió forintod,...

Ha lenne 1 millió forintod, amit nem akarsz sürgősen elkölteni, mit csinálnál vele?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Beraknám a bankba.
2010. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
68%
Beraknám a bankba letétbe, minél magasabb kamattal.
2010. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Adnák belőle olyan lányoknak akik az egyetem miatt a testükből akarnak megélni. :((
2010. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Minek? Az olyanok nemcsak k.urvák, de számító k.urvák :P
2010. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
50%

én elkölteném 1ből :P

amugy énis a bankba raknám

2010. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

Kedves Kérdező!


Én nem tenném bankba, mert ott csak kb. az inflációra, a kamatadóra és a járulékos költségekre futná a haszonból.


Ennyi pénzből mondjuk nézegetném a vatera aukcióit, meg a használtautó piacot, és megkeresném azokat az alkalmi vételeket, amik mélyen áron alul vannak. Utána eladnám a megszerzett cuccot rendes piaci áron, vagy még mindig az alatt. Szerintem ingóság adásvétellel nagyobb hasznot lehet gyűjteni, mint 5%-os lekötött éves kamattal két hónapos akciós betétben.


Lenne még egy ötletem, de azt most hosszú lenne leírni, viszont kevesebb energiaráfordítást igényel. Ha kérdésed van, írhatsz privát üzenetet.


Sikeres pénzügyeket kívánok!

2010. aug. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Ja igen, az előbbihez még annyit tennék hozzá, hogy érdekes, tízből kilenc ember a bankba tenné a pénzt, de sajnos látni kell azt is, hogy tízből kilenc magyar embernek nincsenek igazán jövedelmező befektetései, mert bankba teszi a pénzt. Emiatt nem a polgárok gazdagodnak, hanem a bankok. Nézd meg, hova teszi a bank a pénzt! Kereskedik... igaz, hogy a bank a nemzetközi piacokon kereskedik, meg az ügyfeleivel, de nem bízza másra a pénzét (pénzedet) hanem maga igazgatja, ettől sikeres.


Szóval remélem jó helye lesz az egy millának, hogy hozzon még egy millió hasznot neked!

2010. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
48%

Használt autóba ne fektess be, mélyen áron alul adják azokat a kocsikat, amiknek visszaállították a kilóméteróráját, azokat amiknem van valami problémájuk, de nagy eséllyel nem jön elő a vétel előtt, illetve akkor ha sürgősen pénz kell.

Az autóvásárlást meg kell fontolni, nem ilyen egyszerű dolog, van egy milkám elköltöm kocsira, hogy aztán tovább adjam.


Nem éri meg.


A bank azért jó ötlet mert itt nem kell vele semmit csinálnod, ellenben egy autó vagy bármilyen más adás-vétellel.

2010. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Befektetési kártyára raknám, bármikor hozzáférhető és hozamot termel.
2010. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van esetleg valami jó tippetek, hogy ha bankba tenném akkor hova? és milyen kamatra?
2010. aug. 15. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!