Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba melyik iskolát...

Önéletrajzba melyik iskolát írjam?

Figyelt kérdés

A Gimnáziumot nappalin kezdtem valamikor régen..

Aztán azt ott hagytam év közben, nem is mentem át másik iskolába (két osztályt végeztem)

Aztán tavaly elkezdtem a gimit estin.Nem számíttattam be a meglévő két évemet, 9. osztályt kezdtem azt ott ki is jártam, de lehetőségem nyílt egy jóval közelebbi esti gimnáziumba átiratkozni amit meg is tettem így a 10 évfolyamot már másik intézményben folytatom jelenleg is oda járok.


Tüntessem fel mind a 3 gimnáziumot? A nappali 6 éve volt

Vagy csak a 9. évfolyamot külön, és a jelenlegit kezdés évvel?

Esetleg az a jobb megoldás ha a tanulmányokhoz csak a szakiskolát írom, és az önéletrajz végén megjegyzésben tüntettem fel hogy jelenleg esti gimnáziumban tanulok?


2014. febr. 19. 21:05
 1/3 anonim válasza:
Feltételezem az esti gimi vége az érettségi (ha tévedek azért előre is elnézésedet kérem). Az önéletrajzba mindig azt az intézményt kell beírni ahol érettségiztél, érettségizés dátumát illetve az intézmény akkori pontos megnevezését. Tehát tegyük fel, hogy Te 10 iskolába jártál a gimis éveid alatt a kukutyini mezőgazdasági középiskolától kezdve a fővárosi vendéglátóipari szakközépiskoláig, de Te a fővárosiban érettségiztél 2011-ben. Azóta annak az iskolának Budapesti Marketingképző Iskola lett a neve, de Te akkor is azt írod bele az önéletrajzodba, hogy a Fővárosi Vendéglátóipari Szakközépiskolában érettségiztem le 2011-ben. Rem. érthető vtam :)
2014. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ugye még nincs meg az érettségi.

Akkor ne is írjam a gimit egyáltalán?

Vagy írjam hogy az érettségi várható megszerzésének az ideje 2016 az xy gimnáziumban?

2014. febr. 19. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak azt írd be, hogy most hova jársz és hogy melyik évben fogsz érettségizni. Senki nem kíváncsi arra, hogy hányszor váltottál iskolát és nem is tüntet fel túl jó színben.
2014. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!