Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önéletrajzba bele lehet írni...

Önéletrajzba bele lehet írni olyan iskolát amit nem fejeztem be?

Figyelt kérdés
Több szakmám, és érettségim van, de van egy szakma amit nem fejeztem be. Az utolsó év hiányzik. Olyan helyre adom be az önéletrajzomat ahol nem kérik ezt a szakmát. Ennek ellenére kell, érdemes, feltüntetni??
2011. febr. 1. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne, semmiképpen ne írd bele.
2011. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha rákérdeznek, hogy mit csinált évekig? Én beleírnám, az biztos.
2011. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én beleírtam, és fel is vettek arra az állásra, amire jelentkeztem.
2011. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én beleírtam, bár lazán, de kapcsolódott a meghirdetett munkakörhöz. Annyi volt, hogy az interjún megkérdezték, miért nem fejeztem be - de erre a kérdésre készültem és volt is frappáns válaszom, ami a dolgot pozitív színben tünteti fel :)

Végül felvettek :)

2011. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mi volt a válaszod, utolsó? ha meg lehet kérdezni. Bár engem nem érint, mert nincs befejezetlen képzésem, de érdekelne, mit lehet erre jót mondani.
2011. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is írd bele! De azt is jelezd, hogy nem fejezted be!

És készülj a kérdésre, hogy miért! Ezzel akár előnyre is szert tehetsz, ha jól válaszolsz.

2011. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bármimás válasza:
Szerintem nem kéne...
2011. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!