Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Önéletrajzba fel kell tüntetni...

Önéletrajzba fel kell tüntetni minden általános iskolát ahova jártam?

Figyelt kérdés

alsóban többször váltottam általános iskolát, költözés miatt.

vagy elég az utolsót beleírni?


2013. jún. 9. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég azt beírni ahol elvégezted azt. Nagyon nem fognak ezzel foglalkozni csak akkor ha olyan munkahelyed van ahol csak az általános iskola a követelmény és csak az van meg neked.

Általában mindig a legmagasabb végzettséget kérik. De ha olyan munkahelyre mész ahol elég a 8 általános, de ha van neked érettségid akkor nyilván azt kell bevinned vagy azt a középiskolai bizonyítványt amit ott kaptál és ott is az fogja érdekelni őket hogy melyik az a legmagasabb osztály amit elvégeztél. Ha van szakmád akkor nyilván azt kérik. Önéletrajzba elég csak annyi hogy itt meg itt végeztél. Ha kell a bizonyítvány úgy is csak a legmagasabbat kérik és azt is csak azért hogy igazolni tudják ők is hogy megvan a minimális követelmény.

2013. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm!

egyetemi végzettségem van, szóval gondoltam h ki is hagyom, de pályakezdőként igy se túl hosszú ez az önéletrajz.

akkor az úgy jó nem, hogy 1997-2004 és az utolsó iskola ahova jártam

2013. jún. 9. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetemi végzettséged van...nos egy db általános iskolát se írjál be az önéletrajzba hahó...!!! Középiskolát említed meg csak, ha több volt ott is csak az utolsót!! ECDL, jogsi, nyelvvizsga, egyéb tanfolyam, készségek...TDK munka ha van, szakdolgozat témája. Eddigi gyakorlati helyeid, gyakorlati munkakörök, önkéntes munka minden..csak ne általános iskola. nézzél szét a Hr portálokon cv ügyben.

A kérdésed alapján azt hittem gimi elején járó gyerkőc, és valami házi feladat a cv írás.

2013. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!