Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri felköltözni Pestre?

Megéri felköltözni Pestre?

Figyelt kérdés
Nézem az Éjjel-Nappal Budapestet és látom, hogy alig dolgoznak, de bőven van pénzük úgy is, napi szinten járnak bulizni, mindenkinek jó csaja van. Tényleg ennyire könnyű az élet Pesten? Megéri felköltözni? Esetleg olyan albit tud valaki, mint a soriban van?
2014. jan. 9. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A sorozat elérte a célját. Butítja a fiatalokat 1000rel!


Igen, Pesten kolbászból van a kerítés ( csak az apró betűs rész, hogy 450Ft os órabér és 14 óra munka kötelező)


A kérdésedre a válasz: Bruce Willis meghalt az Armageddon végén, de a való életben még mindig él és virul!

2014. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

persze, csak azt felejti el a sorozat kozolni hogy a szulok tomik penzzel a mulatozo fiatal csemeteket...


persze tisztelet a kivetelnek

2014. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
egyáltalán nem éri meg én próbáltam de sok rossz volt csak
2014. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha minden áron költözni akarsz valahová jobb élet reményében, akkor inkább tanulj meg egy nyelvet és menj nyugatra!
2014. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Attól is függ honnan költöznél és ott milyenek a körülményeid. Nekem megérte de az Éjjel Nappal Budapestről inkább ne beszéljünk. Ugyan miből lenne pénzük?? Pl a Lali nem tudom miből fizet ki bármit is. A sorozat nem erről szól, hogy az anyagi hátteret miből teremtik meg. Mint ahogy egyik sorozat sem arról szól, hogy kinek, miből, mennyi pénze van. Fiataloknak lett kitalálva ezét szól a párkapcsolatokról, buliról. Nem könnyű pesten sem, itt is dolgozni kell, itt is nehéz normális pénzt keresni, itt is szemétkedik a főnök stb... De sok vidéki várostól jobb azért ilyen szempontból. Miskolcról költöztem fel albérletbe 12 éve dolgozni. Azóta saját lakásunk van (jó sok hitellel), gyerekeink, nekem már ez az otthonom. :) Szóval nekem megérte. Tudok olyat aki 2 hónap után inkább visszament Miskolcra. Megpróbálni mindenképpen érdemes.
2014. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyedül szerintem abszolút nem. A legolcsóbb garzonok rezsivel együtt havi 70.000-től vannak. BKV bérlet kb. 10.000. Ha mázlid van és megkeresel havi 100.000-et, akkor is csak 20EFt-od marad, ami kb. az éhezésre elég.


Ha nem egyedül jössz, vagy ha bevállalod, hogy csak szobát bérelsz (kb. 30/hó kis szerencsével), akkor éri meg talán.


Nem könnyű az élet itt sem, egyedül annyival jobb, hogy aki akar dolgozni, az tud is. Én szeptemberben költöztem vissza Budapestre, és 2, azaz kettő nap alatt lett munkám.

2014. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
most komolyan nézed az éjjel nappal Budapestet és látod hogy nem dolgoznak ezek szinészek ez nekik a munka
2014. jan. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!