Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonőrök ti elmentek megcsin...

Vagyonőrök ti elmentek megcsinálni az új vagyonőri vizsgát?

Figyelt kérdés

Mert én úgy döntöttem hogy inkább elmegyek valami más OKJ-s szakmára mithogy azért fizessek az új vizsgával ingyenélö vagyonőri kamarának mert megszüntették a kötelezö vagyonőri kamarai tagságot és ezáltal milliárdoktól estek el!

Bár amikor kötelezöen kellet fizetni akkor se értettem hogy mire szedték be évente a pénzt mert nem csináltak érte semmit!



2013. nov. 2. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A #9-es hozzászóló vagyok. Felhívták a figyelmem privátban, hogy hazudozni nem szép dolog, és ha tovább akarok dolgozni a szakmában akkor vonjam vissza amit leírtam.


Fentebb amit írtam a vizsgáról, miszerint: csak egy kérdést tettek fel, nem igaz. Csupán unatkoztam 29 évesen, természetesen KŐKEMÉNY volt a különbözeti vizsga, amin súlyos számonkérések történtek. Továbbá a "csupán befizetés utáni személyes megjelenés. " megjegyzésem sem helytálló, mert nem a pénz miatt vannak ezek a továbbképzések, hanem a mi érdekünkben (szakmai továbbképzés). Ezúton szeretnék még egyszer elnézést kérni mindenkitől.

2013. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
-_-...
2013. nov. 13. 16:17
 13/13 anonim válasza:
Néha ki lehet 1-2 jobb helyet fogni.A jó hely olyan,ahol nem figyelget a főnök gyakran,kevés a valódi meló,inkább csak látszatfeladatok vannak.Én most ilyen helyen vagyok,és jól elvagyok.Csak annyi az össz kellemetlenség,hogy nagyon korán kell kelnem (5:20),és néha soron kívül is behívnak.Meg időnként alig marad szabadidő,ilyenkor néha a gönc is rámbüdösödik,mert nincs időm kimosni sem.Viszont módjával aludni is tudok,nincs a nyakamon semmilyen k_csög főnök,egy héten kb egyszer van ténylegesen meló is a hereverén kívül.Így lehet ám túlórázni,aztán olyan 100-160 nettó körül lehet kapni fizut.Persze,hogy le fogom tenni a vizsgát,a jelenlegi helyemen addig akarok "dolgozni" amíg ki nem rúgnak,vagy meg nem szűnik a cég.Még mindig 100 szor jobb itt,mint egy mocsadék multi során rohadni.
2013. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!