Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Idén nyáron végeztem banki szakügyintéző felsőfokú OKJ-s szakot, ehhez társul még egy forint- és valutapénztárosi OKJ-s szakképesítés. Van egy ECDL vizsgám is, és angolul középszinten tudok. Egy nagy város mellett élek kb 20 km-re. Múlt héten volt 3 hónapja, hogy itthon vagyok regisztrált munkanélküliként. Teljesen megőrülök. Már szinte mindenhová beadtam az önéletrajzomat. Voltam is egy pénzügyi cégnél állásinterjún, ahol pénztáros lettem volna, de konkrétan megmondták, hogy nem foglalkoztatnak pályakezdőket. Segítsetek már. Ezzel hol tudnék még munkát keresni? Előre is köszönöm ! 20/L
2013. okt. 30. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy helyhez kötve? Kereshetnél más városokban is. Én is pont így voltam mint te, csak én négy hónapig voltam munkanélküli. Elszántam magam és más városokban is érdeklődtem. Végül 200km-re a szülővárosomtól kaptam munkát. Kicsit költséges volt interjúkra menni, most is egy csomó mindent félbe kell szakítsak, mert max hétvégenként tudok csak hazajárni. Így az elején nagyon nehéz, de legalább van melóm...külföldre nem akartam menni semmiképp. Mondjuk nagyon nem bánkódom mert szeretek önállóan élni, a szülők befolyása nélkül.
2013. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!