Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként szoktak hibázni...

Pályakezdőként szoktak hibázni a friss alkalmazottak? Ti vétetettek el bakit az elején?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szoktak. Nem csak pályakezdőként.

Egy pályakezdő, mivel nincs tapasztalata, vagy akár csak egy új munkatárs felügyelete és ellenőrzése is feladata egy főnöknek, vagy akit megbíztak a betanításával.


Hasonló ahhoz, amikor vezetni tanul valaki, valamilyen szinten az oktatónak is feladata és felelőssége a baleset megelőzése, elkerülése, ha a tanuló is a tőle elvárható óvatossággal és felelősséggel jár el.

2013. szept. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Naná, és nem csak pályakezdők bakiznak.
2013. szept. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

persze.


Engem speciel kirúgtak amikor még a betanítás második hónapjában voltam. Arra fogták, hogy keveset dolgoztam, de könyörgöm, ha valakit fél évig kell betanítani a munkához akkor mit várnak 2 hónap után? Ráadásul a csajjal aki betanított, 1részt nem volt teljesen normális, másrészt 1 gépet tudtunk csak használni, így lassabb volt a munka mert várnom kellett amíg elkészül a saját részével...


De aztán vissza kellett mennem, mert volt még egy kajajegytömb amivel tartoztak, és akkor hallottam, hogy egy ott dolgozó ismerőse került be a helyemre, már aznap, amikor engem kivágtak. Az egyik volt munkatársam mesélte, hogy állítólag már előttem felvették, csak ő szeptembertől tudott kezdeni. És szerinte kellett valaki a nyár maradék részére aki robotol addig is.


Még ez sem lett volna gond. 2 hónap munkát is vállaltam volna, de legalább ha előre tudom, hogy csak annyi lesz, nem élem bele magam annyira. Ez a dolog nagyon nagy törést okozott bennem...:(


Amúgy protekcióval könnyű is...


27/N

2013. szept. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Naná!!


Pályakezdő programozóként orbitális baromságokat csináltam. 10 éves munkaviszonnyal is képes vagyok még hülyeséget csinálni, de talán már nem közelítem meg a pályakezdő szintemet. :)

2013. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Persze, én is hibáztam. Sőt, mikor ellenőrzés volt, akkor jeleztem is, hogy hol nem voltam elégedett a munkámmal.

Szerencsére a főnököm megértő volt és segített, hogy hogyan javíthatom ki a hibát.

2013. szept. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!