Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tehetek valamit a velem...

Tehetek valamit a velem kibabráló cég ellen?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen szeptember 12-én mondtam fel közös megegyezéssel.

Most szept. 19 van és a mai napig nem kaptam meg a kilépő papírjaimat. Hiába hívogatom őket, csak ígérgetnek. Hétfőre legkésőbb szükségem van a papírokra, egy másik munkahely miatt. Addig kaptam haladékot, tovább nem tudnak várni rám.

Úgy érzem, addigra sem fogom megkapni a papírokat.

Ha miattuk veszítem el az új munkalehetőségem, lehet tenni valamit? Van rá valami jogi eszköz? Csak mert itt szándékos időhúzásról van szó. :( Van értelme a feljelentésnek? Mert szerintem bizonyítható lenne, hogy nem megfelelően végezték a munkájukat és ezért nem készültek el időben a papírok. (Ott minden dokumentálva van.)



2013. szept. 19. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van a felmondási idővel és szabadsággal? Azzal simán elhúzhatja jogszerűen!
2013. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Habár nem ez a kérdés, azt azért megjegyezném, hogy a kilépő papírok nem kellenek ahhoz, hogy felvegyenek egy másik helyre.
2013. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem régóta vagyok a cégnél, nincs felmondási idő, azonnali hatállyal szüntették meg a munkaviszonyt. A másik helyen meg mindenképpen kérik a papírokat, nem tudom, miért...... :(
2013. szept. 20. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Jo nagy balek vagy hogy alairtada kozos megegyezst baratom :)) Gratulalok hozza!!!
2013. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne levelbe irogass hanem ide ki!! Ha annyira kemeny csavo vagy! AMugy meg azt se tudod mit irtal... Itt a kerdesben azt irod, hogy kozos megegyezzesel modntal fel tehat arrol keszult papir. Ha teged ki akartak rugni minek mentel ebbe bele??! Ezert vagy nagy balek, mert erre nem kenyszerithetnek csak a TE fajtadnak azt mondjak, hogy ha nem irod ala roszabbul jarsz es berezelsz es maris alairod... Erre mondtam hogy gratulalok mekkora balek vagy kedves kerdezo! Amugy meg van felmondasi ido is kozos megegyezesnel is es a szabadsagod is meg jatszik x napot ami nem lett kiadva!!
2013. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy nem fogod fel: én akartam felmondani, mert van másik munkám!!!! Nem kényszerített senki semmire, nekem sürgős az egész. És nyugodtan bunkózz velem, amúgy meg nem csávó vagyok, hanem egy lány! Úgyhogy én gratula neked.
2013. szept. 25. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!