Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akiknek most nagyon jól megy!...

Akiknek most nagyon jól megy! Mivel foglalkoztok? Mennyit kerestek? Hogy kezdtétek, hova jutottatok kb mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 12:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Na hát nincsenek itt ilyen emberek??Vagy csak nem akarnak írni??
2009. nov. 2. 15:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Munkanélküli vok..


Dolgoztam már vagy 8 különböző területen, egyikből se lehetett sehova se jutni, se továbblépni...


Nem hagynak..


Állásból nehéz feltörni, persze nem lehetetlen csak akkor sok magasfokú végzettségnek kell a lennie a hátad mögött..


állásban általában ha lent kezded lent is maradsz, amikkel kábítanak az mind kamu valójában nem vagy és nem is leszel első ember és ez a fizetéseden is látszani fog! Sosem fogsz 7 számjegyűt kapni hacsak nem a vezetői körben kezdesz, ahhoz meg vagy nagyon kell tudni vagy kell ismerettség


Egyszerűbb ha összekuporgatsz 2-3 milliót és elkezdesz gyártani valamit kicsiben, pl cipőfüzőt vagy cipőkrémet vagy pet palackot, akármit..

2009. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem megy jól, de van pár ismerősöm, akiknek igen. Ők bankban dolgoznak... A fizetésük is magas + kapnak jutalmat is, ami több millió forint évente. Jó nekik!!!
2009. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem igazán nagy pénzt csak vmilyen vállalkozással lehet szakítani. Aki alkalmazottként dolgozik vhol, annak általában kiszúrják a szemét vmi nevetséges összeggel 60 és 100 között, legalábbis Magyarországon, ami már messze nincs arányban az árakkal. Pl. Ismerősömnek saját, jól menő fodrászata van, tehát vállalkozó. Az alkalmazottjai átlagban 300 ezer bevételt termelnek neki havonta, míg ő fizet nekik 80-at. Nem rossz, mi?:D
2009. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!