Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Leírnátok nekem mivel foglalko...

Leírnátok nekem mivel foglalkoztok és hogy versenyképes fizetést kaptok-e?

Figyelt kérdés

Éppen pályaválasztás előtt állok, de sajnos ötletem sincs. :(

Szeretnék ihletet meríteni, ezért most mindenhol kérdezősködök. Ne személyeskedni vagy pofátlankodni akarok, egyszerűen csak érdekelnének a dolgok.

Köszi szépen mindenkinek előre is!


2011. ápr. 2. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bankszektor, pénzügy-számvitel. Igen, versenyképes.
2011. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügy, bruttó 650e, azt hiszem ez versenyképes fizu.
2011. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén bankszektor, IT projektmenedzser, versenyképes.
2011. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

informatikus, logisztikus ezzel el tudsz helyezkedni, és sztem 3-4-5 év múlva is lesz jövője.

Pénzügy, számvitel, bankszektorba csak nagyon nehezen lehet elhelyezkedni még akkor is ha van ismerősöd, ha meg nincs akkor pláne. Oda csak akkor menj ha szereted a számolást, a matekot, a statisztikát (ne arra az alapra gondolj mint középiskolába van), és a kilóméter hosszú képleteket:) de nem valószínű hogy ezzel a szakmával el tudsz helyezkedni.

Amit nagyon keresnek az viszont az E.Ü. csak ott keveset keresnél de biztos lenne állásod, vagy szakmunkásként is tudnál érvényesülni, nekem pl egyik ismerősöm fodrász NAPONTA 42-45 ezer forintot visz haza!!! az is még versenyképes ha jól csinálod. ha felsőfokú akkor logisztika vagy infó a nyerő!!!

2011. ápr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Aki nem tudja mit akar, abból általában manager lesz egy multinál.
2011. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
E.Ü.-be ne menj, hacsak nem akarsz 12 órában sz*rt pucolni az ágytálakból illetve pelenkázni az öregeket...még mesélhetnék...
2011. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
08:42! Azért eléggé nehéz nulla érdeklődéssel manageri pozícióba kerülni... vagy nem dolgoztál multinál, vagy savanyú a szőlő?
2011. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Tanár vagyok. 2008-ban diplomáztam, harmadik éve tanítok reál tárgyakat. Jövője biztosan van, biztos állás, hiszen egyre kevesebben, országos szinten jelentkeznek tanári MSc-kre. A fizetés nem versenyképes (most kb 148000 brutto, túlórás hónapban most 128.000-et kaptam) Nincs márkás nyugati autóm, extra nagy házam, stb, de párom kb ugyanennyi fizetésével együtt szépen éldegélünk, félre tenni is tudunk.
2011. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

04-04 15:01:

pontosan tudom, miről beszélek, és nem irigyelek senkit, miért is kéne?

A multis managerek nagy része akiket láttam, 18 évesen nem is tudta igazán mivel akar foglalkozni, csak kellett egy felsőfokú végzettség. Lett belőlük mérnök, közgazdász, jogász, de aztán rájöttek, hogy mégse akarnak igazán azzal foglalkozni, így előremenekültek, és elvégezték egy multi vezetőképző tanfolyamát vagy egy mba-t. 30 éves koruk alatt managerek lettek, de sajnos a 90%-uk ekkor még alkalmatlan, még legalább 10 év kell, mire belejönnek valamennyire. Sajnos addig nagyrészt csak rombolják a környezetüket, kézenfogva kell őket vezetni, ha hagyják. Csak 10%-uk alkalmas eleve, de sajnos a többi 90 is annak gondolja magát.

Ez egy hazai sajátosság egyébként, a hosszabb céges kultúrával rendelkező országokban jóval tovább tart végigjárni a szamárlétrát. Emiatt például a német, francia managerekkel sokkal jobb tapasztalataim vannak, mint magyarokkal.

2011. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
MKSV vagyok, és szerintem nem versenyképes a fizetésünk.
2011. ápr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!