Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez hogy működik? A munkaügyiné...

Ez hogy működik? A munkaügyinél a foglakoztató választja ki hogy kinek küldjenek közvetítő lapot vagy az ott dolgozók?

Figyelt kérdés
Valamint ha én már jelentkeztem a céghez, akkor lehet azért kaptam? Vagy akkor ők szóltak volna? Hogy megy ez?
2013. ápr. 24. 13:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Valamint ha én, vagy a foglalkoztató nem ér rá a szoros határidőn belül van megoldás hogy legalább a támogatásokat ne veszítsem el? Valamint ők kb. hány nappal ezelőtt kérhették ezt? Mármint hogy új munkaerőút felvennének? Vagy ez a keltezés?
2013. ápr. 24. 13:50
 2/3 anonim ***** válasza:

A munkaügyiben dolgozók döntik el, hogy kinek küldenek ki közvetítő lapot.

Akár hetekkel ezelőtt is beadhatta a munkaerő igényt és kérte, hogy xx és yy időpont között közvetítsék ki a munkanélkülieket.

Ha nem jelensz meg a kiközvetítésen az adott időpontban, akkor megszeged az együttműködési kötelezettséget és kizárnak a regisztrált álláskeresők közül. (nálunk nagyon komolyan veszik, az adott napon kell megjelenni a munkáltatónál és igazoltatni, hogy ott voltál. Nem lehet más napon, sem korábban, sem később)

2013. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem a munkáltató dönti el. Most ők akkor lehet csak valamilyen támogatás miatt kérték őket? vagy miért? Csak mert küldtem önéletrajzot is, de akkor gondolom közvetlenül engem hívtak volna?
2013. ápr. 24. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!