Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Imserős valakinek ez a közvetí...

Andrusenko kérdése:

Imserős valakinek ez a közvetítő londonisegitseg.hu?

Figyelt kérdés
Papp Sára vezetésével mennyire hihető? Szállást, bérletet biztosít és az elhelyezkedésben is segítenek mindössze 100font a díjuk. Szerintetek hihető ez és megbízhatok bennük vagy nem? Vagy valaki ment már ki Londonba általuk?

#londonisegitseg
2013. ápr. 15. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem megbízhatóak. Mégpedig azért nem mert van 100 font közvetítési díjuk.. Könyörgőm! Mikor fogjátok már fel.

SOHA NEM FIZETÜNK ELŐRE A MUNKÁÉRT"


Ha tudsz angolul akkor egyénileg gyere ki és intézd magad. Hidd el nekem, hogy semmi ördöngösség nincs benne. Amúgy meg 100 font másfél heti lakbérnek is jó lehet.. Annyival tovább tudsz maradni..

2013. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"segítenek mindössze 100font a díjuk."


SEMMILYEN JOGCÍMEN NEM KÉRHETNEK PÉNZT! TILTJA A TÖRVÉNY! HA KÉRNEK, AKKOR KAMU! Mikor értitek meg, hogy a munkáért neked fizetnek, nem te másnak.


Ajánlom olvasd el az alábbi cikket, és jegyezd meg, hogy magyar közvetítőkkel nem szabad foglalkozni.

[link]

2013. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Hoppá! A Google Chrome nem találta meg a londonisegitseg.hu webhelyet "


Nekem be sem jön ilyen oldal...

2013. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
[link] Ez lenne a link a 100 pound az Ni szám igénylésében, Bankártya,baármilyen jogi intézkedések ,lakástámogatások megpályázása van benne.
2013. ápr. 15. 22:54
 5/10 A kérdező kommentje:
A tavozzangolosan.hu na ott is 100 pound az ilyen jellegü intézkedések viszon felvettem a kapcsolatot a facebookon egy hölggyel és azt mondta barátnőjével álltaluk mentek ki ésmegbízhatóak. Ingyen én sem vállalnám el bizonyos intézkedéseket ez logikus hanem az a fő kérdés h valaki mente ki álltaluk?
2013. ápr. 15. 22:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ez nem igaz , hogy ha fizetsz átverés Train4Work közvetítő sokan kimentek általuk és fizettek is egy 20000 ft t és senki sem panaszkodott sőt . Az egyik barátom is általuk ment ki és korrektek de most zűr van náluk.
2013. ápr. 15. 23:01
 7/10 anonim ***** válasza:

"100 pound az Ni szám igénylésében, Bankártya,baármilyen jogi intézkedések ,lakástámogatások megpályázása van benne"


Minek ezekért fizetni? NI szám igénylése ingyenes, bankszámla nyitás ingyenes, támogatások megpályázása szintén ingyenes.(bár a szigorítások miatt, amúgy sem jár sok segély már.)


Miért fizetnél bárkinek is, ha INGYEN mindent el lehet intézni. Ha meg azért kell közvetítő, mert nem megy az angol, akkor ne gyere, mert állásod sem lesz.

2013. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk az Ni és a bankkártyát is el tudnám intézni az ok.

Hanem az idő pénz London az egyik legdrágább város Európában, a nyelvtudásom az olyan amikor te vagy más ment ki angliába meg tudom értetni magam de megérteni az elején tuti mindenkinek nehéz volt. MEg a munka keresés töltsek el 2 hete vagy 3 mat , hogy kapjak valamit ? az pedig kb 200 pound . de ha egyből állás interjúra kel mennem az mgint más. De szoval megint nem ez a kérdés ezekkel mind tisztában vagyok amik elhangoztak hanem az, hogy valaki mente ki ezek által.

2013. ápr. 15. 23:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő anyagi tartalékkal érdemes jönni! Ha rendelkezel nyelvtudással, emellett legalább 1200-1500 fontnyi tartalékkal, akkor avval 1,5 hónapig ki lehet húzni itt. Annyi idő alatt pedig lehet találni bőven munkát. Én 1,5 hét alatt találtam szakmai állást, a barátnőm 4 nap alatt takarítást. Akinek nem derogál a munka, nem válogat, az talál melót.(és persze beszél angolul)
2013. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Ezt az uzenetet innen irom London belvarosabol Waterloobol.


Csak annyit szeretnek hozzatenni, hogy felesleges ilyen kozvetito cegekhez menni, el tudsz mindent intezni magadnak is. Plusz nem aggodsz azon hogy atvernek.


Nem tudom milyen igenyeid vannak, de ha Londonban gondolkodsz es nincsenek nagy igenyeid (5-7 emberrel egyutt lakni, 1 furdoszoba, 1 orara a belvarostol stb...) akkor ki tudsz jonni kb olyan 1000 fontbol...


Telefonszamot konnyen tudsz intezni, bankszamlat is tudsz nyitni, NI szamot pedig igenyelni. Nem kell hozza nagy tudas. Nem is kell tobb.


Facebookon van londoni magyarok csoport tobb ezer taggal, ott barki fog neked INGYEN segiteni, meg en is tudok valaszolni a kerdeseidre.


Az elejen kell kibirni ilyen rossz szallasokkal, ha lesz rendes munkad es kapsz mondjuk havi 1500 fontot, akkor mar be tudsz vallalni ilyen 500 font koruli alberleteket is ahol max 1-2 emberrel kell osztoznod. Az en esetemben havi 600 font, sajat furdoszoba es ket emberrel lakom, 3 szobas modern flat.

2013. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!