Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hány évesen jöttetek rá,...

Ti hány évesen jöttetek rá, hogy mi érdekel titeket, hogy mivel szeretnétek foglalkozni? Én 16 vagyok és gőzőm sincs. Aggódjak vagy még ráérek? És ha igen, akkor meddig? 16/l

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem azért van, hogy minden 3. embber nem szeret dolgozni mert nem tudja mi akar lenni. Én már 17 évesen tudtam hogy környezetvédelem, természetvédelem vagy ezzel kapcsolatosan valami érdekel. fel is vettek, be is fejeztem és várom a csodát hogy majd valahova kellek. Voltak ismerőseim akik már 6 évesen tudták hogy a matematika érdekli őket. Értettek is hozzá és ugyan úgy munkanélküliek. Nem csak ezen múlik.
2013. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

14:39


csődtömeg a tudodkid. Ne magaból indulj ki!

2013. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!