Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ilyen nehéz munkát...

Miért ilyen nehéz munkát találni kisgyerekes anyukaként?

Figyelt kérdés

Volt egy biztos munkahelyem,sose voltam táppénzen a gyerek miatt(én se voltam sose beteg) mégis mikor 3 éves lett,elküldtek.Utána határozott idejü szerződéssel lett másik munkahelyem,azt igérték átvesznek határozatlanra,de mégse,nagy valoszinüséggel a gyerek miatt,pedig ott se hiányoztam a fiam betegsége miatt,felvettek egy középkorú nőt helyettem.

Most itt vagyok munka nélkül,max. 3 műszakos gyárban tudnék dolgozni,mert a városban más lehetőség nincs,az irodai munkák kihalásos alapon szerezhetők csak meg...na de ha 3 műszakban dolgozom akkor alig látom a gyerekemet:(Most mit csináljak?

Más hogy oldotta meg a helyzetet?akár utaznék is ha egy jó munka összejönne,de itt semmi nincs Komárom megyében :((



2013. febr. 13. 09:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Fél évvel ezelőtt állást kerestem, 30 vagyok, akár három gyerekem is lehetne.

Soha, sehol nem kérdeztek rá a gyerek témára (van-e, akarok-e, stb).


Először a jelenlegi munkahelyemen akkor kellett nyilatkoznom erről, amikor már állományban voltam és ki kellett tölteni a belépő papírokat (adókedvezmény miatt). De ott sem kérdezték, csak beikszeltem, hogy nincs eltartott,kész.


A főnököm gondolom sejti, hogy nincs gyerekem - gondolván, hogy szóba került volna már. Soha nem kérdezett rá azóta sem.

2013. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!