Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti terhesen/kisgyerekes...

Ti terhesen/kisgyerekes anyukaként mennyire adtok/adtatok a megjelenésetekre?

Figyelt kérdés
Frizura,öltözködés,körmök,smink stb...
2012. aug. 24. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én próbálok, igazából csak műkörmöm nincs már. Öltözködésben a gyerek előtti ruháimból sokat hordok, a hajamat be szoktam szárÍtani, ha megyek valahova sminkelek.
2012. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Anyukám fodrász, ő gondoskodik a hajamról :-)

Öltözködni (nyáron) : short, top

Sminket csak akkor rakok ha a párommal megyünk valahova, otthonra csak szempillaspirál , és a szemöldökömet kihúzom.

A körmömet saját magamnak csinálom, most egy kis egyszerű francia van.

Vannak szép ruháim is, de azokat itthonra nem szoktam felvenni.

2012. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Próbálok ugyan úgy,mint terhesség előtt.Van műkörmöm,járok kozmetikushoz-pedikűröshöz és fodrászhoz.Mindkettőhöz 2 havonta.Mivel eddig elég keveset híztam(a 35. hétben járok,és 6.5 kilót szedtem fel)és vizes se vagyok,nem is hordok kismamaruhát,jó rám az összes gumis derekú szoknyám,nacim,és a felsőim is.Sminkelni csak alkalmakkor szoktam.Én így érzem jól magam,és jó érzés,hogy a férjem is mindig dicsér.2gyerekes+35hlm
2012. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyedül a körmeim nincsenek rendesen megcsinálva

levágom, és annyi, béna vagyok festeni:D

Amúgy igyekszem mindig tiszta és tiptop lenni, persze van a játszós macinaci hozzá toppocska amikor csak bent csúszunk mászunk a kicsikkel.

Nyáron nyári ruha, vagy sort és egy top van rajtam, télen farmer+pulcsi vagy rövid+kardigán...

Hajam mindig mosva feltűzve-eltűzve

2012. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy csináltam mindent, mint a terhesség előtt. Mi változott volna? Fodrászhoz, körmöshöz járni ugyanúgy lehet, az öltözködésem is max annyiban módosult, hogy pár hónapra megnőtt a méretem.
2012. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Minden szezonra új ruhákat veszek. Piacon, butikokban, nem márkás, de csinos szoknyákat, ruhákat, veszek 4-5 nadrágot, 7-8 felsőt, 1-2 pár cipőt, egy táskát, 40-50 ezer forint, de minden napra van csinos ruhám.

Fodrász 2-3 havonta, vágás, nem festem.

Műkörmöm nincs, smink színezett arckrém, szempillaspirál, pirosító, szájfény.

Szerintem csinosan ápoltak járok, mindig megdícsérik hogy jól nézek ki, bár felesleg van rajtam bőven...

2012. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kismamaként megvettem a legszebb kismamaruhákat, ünnepekre is volt alkalmi, figyeltem magamra. A végére sajnos nagyon vizes voltam, a régi jól bevált smink már sem állt jól, és nem jöttek fel rám a csinos cipők sem. :(


Most, két pici gyerekkel sokszor vagyok topis, gondozatlan, sminkelni csak alkalomra szoktam. A hajamat levágattam, mert őrülten hullott, nehéz volt megszokni sok éves hosszú hajviselet után.

Őszintén szólva le se tojom, mi van rajtam itthon, csak praktikus legyen. Este, mielőtt jön a férjem, gyorsan rendbe hozom magamat, fodrászhoz félévente megyek, a körmöm mindig is rövid volt. Ennyi.

2012. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a terhesség előtt nagyon kényes voltam ezekre a dolgokra. Mindig meg volt csináltatva a körmöm,ezerféle frizurát kreáltam magamnak,mindig valami pöpec sminket dobtam fel. Aztán ahogy haladtam előbbre a terhességgel,úgy kezdtek el kevésbé fontosak lenni ezek a dolgok. Pl. a körmöm már csak simán rövidre vágom,átlátszó lakk és kész. A hajam általában kontyba fogom,mondjuk ebben a hőségben nem is bírnám kibontva hordani. A smink minimális,csak ha megyek valahova,de akkor is csak spirál-púder-pirosító. Csinosnak érzem magam,nem tudok úgymond "beslamposodni",mindig is igyekeztem nőies lenni.
2012. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova megyek! Néha kifejezetten nem érdekel, hogyan nézek ki. Néha meg nagyon. Várandósan kisebb bajom is nagyobb volt annál, hogy éppen a megfelelő kiegészítő/rúzs legyen rajtam.
2012. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2 kisgyerekkel vagyok itthon. A pici 14 hónapos,és most jutottam el arra a szintre, hogy annyira ápoltnak érzem magam, hogy a férjem bármikor elkaphat egy körre. ;D

Már régen tornázom, és a szoptatás is segít, hogy visszanyerjem az alakomat (168 cm/58 kg). 54-re akarok lefogyni. Szerintem ez nagyon fontos. A hajam hosszú, szőkésbarna. Festem, havonta. Hetente szőrtelenítek, intim helyeken viszont borotválok 3 naponta. Minden fürdés után test-, illetve arckrémezek, hetente olívás-cukros bőrradír és hajpakolás, otthoni pedikűr, manikűr: saját köröm színtelen, halványrózsaszín vagy francia lakkal.

Smink: otthon nem szoktam, mert elégedett vagyok az arcommal, ha játszótérre megyek, akkor szempillaspirál, szemceruza, labello, ha a férjem társaságában megyek el itthonról, akkor pici korrektor a szem alá, színezett hidratáló, spirál,cerka, szájfény, és valami pasztellszín szemhéjpúder. A hosszú hajamat,most kezdem el variálni:konty, fonatok, kiengedve, göndörítve, stb., mert eddig nagyon zavart a babázásban. Sokáig csak felkötöttem.

Sok csinos ruhám van, de itthon szexy rövidnaci+ feszes top.

Ami számomra fontos, hogy mire hazajön a férjem friss, és üde legyek, ezért mielőtt hazajön:fogmosás, hónaljmosás+ deo, arcmosás, hidratálás, fésű, tiszta felsőt húzok+ pici parfüm. ...és a jó megjelenés része az elégedett lélek is: sokat beszélgetünk a férjemmel, mikor csak időnk van rá összebújunk. :)

Amúgy nem volt ez mindig így. Pici babának nagyon sírós gyerekeim voltak, akik mellett az alaphigiéniát is nehéz volt betartani. :)

A

2012. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!