Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti terhesen/kisgyerekes...

Ti terhesen/kisgyerekes anyukaként mennyire adtok/adtatok a megjelenésetekre?

Figyelt kérdés
Frizura,öltözködés,körmök,smink stb...
2012. aug. 24. 12:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igazából még nem vagyok terhes,most szeretnénk babát a párommal.Mindig igényes voltam (nem plázacicás),szolidan sminkelem magam,csinosan öltözöm és rendszeresen járok manikűröztetni és pedikűröztetni,illetve 3 havonta fodrászhoz (hosszú hajam van).

Kicsit féltem tőle,hogy majd hogyan fogom magam "formában tartani",ha terhes leszek,illetve pici babám lesz,mert sok ápolatlan,elhanyagolt kismamát látok,de most megnyugodtam,hogy az ember ha akarja,azért talál időt arra,hogy a külsejével is foglalkozzon egy kicsit :)

2012. aug. 24. 14:21
 12/14 anonim ***** válasza:

Frizura: nagyon gyakran változtatom, a plázában van egy nagyon olcsó, csak vágás fodrászat, elmegyek frissen mosott hajjal és gyorsan megnyírnak, hétvégén is nyitva, tehát kb havonta más a hajam :) gyorsan nő, könnyen formázható, de nem festem.

Öltözködés: eléggé lefogytam, 50 kilósra, így felvehetek bármit, de a kényelmes cuccokat szeretem. Nincs otthoni ruhám, reggel rögtön azt kapom fel, amibe pl elmennék boltba, játszótérre, parkba, városba. Magassarkút nem bírok felvenni, utálom az elegáns blúzos szoknyás sztreccses csajos cuccokat hétköznapi viseletként, így nem veszek fel ilyet. Farmer, póló, olyan ami láttatja az előnyös jellemzőimet, ennyi.

Körmök: sose foglalkoztatott a körmöm :) rövidre vágom, kb 2-3 milisre, szépen lereszelgetem, esetleg kenek rá színtelen lakkot, ugyanez a lábkörmömmel is, és elvagyok így egy hétig.

Smink: mivel műtötték a szemem, naponta vagy 10x cseppentek bele, így semmi értelme a szemfestésnek. Ez még így lesz vagy fél évig. Előtte és majd utána így: sima fekete szemhéjtus reggel, ha nagyon karikás a szemem, van ilyen szemkörnyékápoló korrektoros csodám, azzal lekenem, rá egy pici púder és kész.

Kismamaként mindkétszer szép, előrefelé álló pocim volt, így ugyanazokat a felsőket tudtam mindkettőnél hordani, meg volt 2-3 kismamagatyám is, ugyanolyan stílusú ruhák, mint nem terhesen. Köröm, smink ugyanígy.

Tehát összességében az érdekel, hogy tiszta legyek, ápolt és természetes, kényelmes.

2012. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem műkörmöm van. Ha megyek valahova, sminkelek, fodrászhoz addig se gyakran jártam, kb. félévente (csak vágatni, magamnak szárítom, festem). Még semmit nem híztam. Nem hordok kismamaruhát és nem is tervezem, inkább olyat, hogy leggings + csinos hosszú felső, feszülős, nem az a zsákszerű. :) Még mindig magas sarkúban járok, ahogy eddig is. Ehhez vagyok szokva, a laposban húzódik a vádlim. Ha nem fogok vizesedni és nem lesznek visszereim, akkor azt hordom, amit szeretek. Még az elején vagyok, úgyhogy majd meglátjuk.


15hkm

2012. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 29. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!