Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi havi jövedelemre...

Mennyi havi jövedelemre mondanád, hogy ennyivel már meg vagy elégedve?

Figyelt kérdés
Most itt nem több milliós összegre gondolok, hanem amiből már minden számlát ki tudsz fizetni, jut élelemre normálisan, kényelmesen meg tudnál élni.
2013. jan. 13. 21:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
500 ezer volt az a fizetése a férjemnek, amiből már jól kijöttünk úgy, hogy én itthon voltam a gyerekekkel. Azóta az ő jövedelme 7 számjegyű lett, és én is 250 ezret hozok haza havonta.
2013. jan. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 14. 12:31
 23/24 anonim ***** válasza:
Jelenleg 140-150-ből élek egyedül, 200 ezerrel már meg lennék elégedve.
2013. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ketten keresünk 350-et, ebből a nagyobbik fizetést (185) eltesszük minden hónapban. A másikból kijön minden igényünk.


Azzal, hogy meg vagyunk-e elégedve a sajátunkkal, szerintem a válasza mindenkinek nem, mert az ember mindig többre vágyik, mint ami van. És ez tök normális, jó dolog, engem is ez visz előre az életben, hogy többet akarok. És mindenki mást is. Most mondjuk egy 20% körüli emelkedést 1 éven belül.


A lakbér 40 ezer (külvárosi, két szobás), a rezsi szintén 40 körül, a bérleteket állják a munkahelyek, autó nincs, étel 50-60 ezer, a többi pedig önfejlesztésre és szórakozásra pont jó.

2013. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!