Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi havi jövedelemre...

Mennyi havi jövedelemre mondanád, hogy ennyivel már meg vagy elégedve?

Figyelt kérdés
Most itt nem több milliós összegre gondolok, hanem amiből már minden számlát ki tudsz fizetni, jut élelemre normálisan, kényelmesen meg tudnál élni.
2013. jan. 13. 21:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
400 ropi elégséges lenne, hogyha TÉNYLEG azokat a termékeket venném amiket SZÍVESEN ennék nem azt amire fussa. Szóval nem Teszkó gazdaságos páriszit hanem Picket.
2013. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
77%
150et keresünk mindketten. Ha 50nel többet tudnánk ketten összehozni boldogabb lennék.
2013. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól is függ hány fő lakik együtt. Mert egy embernek mondjuk nem sok 80000Ft de ha egy 4 tagú családnál ha fejenként 80. ezer jutna annak szerintem sokan örülnének.
2013. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
2 kisgyerekes család esetében tudok nyilatkozni: olyan 350-360 ezer/ család/ hó.Azzal már normál életkörülményeket lehet teremteni, gyerekeket el lehet indítani a Nagybetűsbe...
2013. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mi ketten a férjemmel 150 ezer Forintot keresünk, kisvárosban élünk. Egyik nagyon közeli ismerősünk ma panaszkodott, hogy nagyon kevés a havi 300 ezer Forintos bevételük. Ők is ketten vannak. Ezért tettem fel a kérdést, kíváncsi vagyok a véleményekre.

2013. jan. 13. 22:02
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Figyi az emberek többségének semmi pénz nem lenne elég, ezért boldogtalanok mert csak a vágyaikat hajszolják amit olyan magara tesznek amit lehetetlen elérni.
2013. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha 150 et kapnék kézbe abból a munkából miből jelenleg éppen hogy megélek, akkor azt mondanám hogy elégedett vagyok. Az albérlet ahol élek nem drága, olcsó a bérleti díj a számlákat is kitudom fizetni meg telik kajára is, csak ugye a drágább finomabb, minőségibb dolgokat nem nagyon tudom megvenni, mivel autóval járok munkába, nincs oda közvetlen buszjárat sajnos így a benzint is nekem kell állnom. Havi 150 ezerrel ellennék jobban elengedhetném magam, és több pénzem lenne szórakozásra, meg többször lenne lehetőségem hazautazni, és persze a barátnőmnek is többet adhatnék, amit sajnos most nem nagyon tudok. És persze spórolni is
2013. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
A fizetés az mindig relatív. Van, akinek elég a 200 ezer, és elvan belőle, mert mondjuk nincs hitel, és kevesebbel is beérik, mint aki keres 600-at, de több a költsége.
2013. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
200e forint. A számlákat így is ki tudom fizetni és kajára is telik, de félretenni csak nagyon keveset tudok. 200-ból viszont már komolyabb összegeket félre tudnék tenni és végre össze jöhetne egy autó vagy lakásfelújítás. Így viszont ezek váratnak magukra..
2013. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal 90-100/fő körül keresünk, és nagyon nem jövünk ki belőle. Albérlet (kicsi) meg minden számla ki van fizetve, akkor már alig marad. Felvágottból csak párizsit veszünk (kb. 2 havonta 10-15 dkg sonkát, vagy sajtot), főleg főzelékeket, krumplit sütünk-főzünk tojással, sült párizsi szelettel, stb. Üdítő, csak valami ... gazdaságos 120 Ft-os cucc. Tej, kenyér ami mindig van. Ja meg valami nagyon olcsó kávé. Sokszor elkerülhetetlen az autó, de szinte mindig villog a tankolásra figyelmeztető kis lámpácska. A 15 csatornás kábel TV-t és az internetet árilag a szomszéddal osztjuk, úgyhogy az nem nagy összeg. Szórakozni, kikapcsolódni nincs se időnk se pénzünk. Gyerek még nincs, de álmainkban sem tudnánk (felkészíteni a nagybetűs életre), minden luxussal elhalmozni (megvett jogsi, megvett nyelvvizsga, fizetős iskola, autó, saját lakás, meg ilyen ínyencségek). Ha "csak" kb. 30-40-el több jönne be havonta, akkor esetleg néha jutna egy mozira, vagy rántott húsra, vagy hasonlókra.
2013. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!