Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt valaki, akinek otthonr...

Van itt valaki, akinek otthonról végezhető munkája van? Mi a munkád?

Figyelt kérdés

Láttam már néhány kérdésnél, hogy válaszolók írták, hogy nekik otthon végezhető munkájuk van.

Elképzelni sem tudom, hogy mi lehet az, kivéve amikor e-maileket kell szétosztogatni, de az ilyenről azt mondják, hogy csak becsapás...

Köszönöm aki válaszol!


2013. jan. 11. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy időben fordításból éltem, otthon végeztem.

Például ennek az oldalnak a moderátorai is otthonról dolgoznak - szerintem.

2013. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én másodállásban bedolgozok egy cégnek, gyöngycsomagolás, ékszerkészítés. De a főállásom is itthoni:)
2013. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem internetes boltom van, szerencsére jól fut a szekér mostanában, havi 50-100000 ft forgalmaim vannak. Most a rendes munkahelyemen éjszakás vagyok, ilyenkor ráérek megrendeléseket igazolni, termékleírásokat írni, feltölteni (mindent okostelefonról havi 1000 ft-os internetelőfizetés befektetéssel) Vicces, hogy a munkahelyemen minimálbér közelben keresek (na jó azért az nem vicces, ebből tartsam el a kislányom, és a gyesen lévő párom) 4 műszakban, ezzel meg jó hónapban a háromszorosát is akár. Ma majdnem 10000 ft-os hasznom volt, kb. 6-7 termékkel. Egyébként egy ilyen kis vállalkozást nem nehéz felfuttatni, nagyon kis befektetés kell hozzá, viszont forgatni kell a pénzt mindig, okosan kell csinálni, mert különben bukás van.
2013. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak időszakos volt, a HÖK által kiadott hallgatói kérdőíveket kellett bekódolni.
2013. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!