Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyeden lévő anyuka vagyok!...

Gyeden lévő anyuka vagyok! Otthonról végezhető munkát ajánlani?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 11:27
1 2
 1/11 Réti bubuzér ***** válasza:
90%
Telemarketing. De az nagyon tré...
2010. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos ezeknek a 99% -a kamu.amiket így hirdetnek..sőt álatalában lehúzásról szol.
2010. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

olyan kíváncsi vagyok, hogy mégis milyen munkára gondoltál, amit otthonról is lehet csinálni?

Tényleg kíváncsi vagyok!

2010. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kapsz legalább 10 "minden otthonról végezhető munka átverés, ne dőlj be nekik" típusú választ, akkor véletlenül elkerülte a hisztériakommandó figyelmét a kérdésed. Annyi mindenesetre igaz, hogy rengeteg MLM-nek álcázott pilótajétékba próbálnak internetes hirdetésekkel embereket behülyíteni, és tényleg vigyázni kell, hogy ne dőljön be nekik az ember. Amúgy az MLM viszont egy nagyon korrekt modell (bár nem minden MLM cégben bíznék meg), és valóban otthonról végezhető munkát kinálnak, csak tudni kell, hogy náluk mit jelent az "otthonról végezhető" kitétel:

Nem kell bejárnod egy irodába vagy egyéb munkahelyre dolgozni, és saját irodát sem kell bérelned, de személyes találkozókat nem tudod mind a saját lakásodra szervezni. Kötetlen időbeosztásban, de van járkálnivaló. Ettől még az egyik legjobb lehetőség, amit ma kínálhatnak az embernek.


Természetesen rengeteg egyéb otthonról végezhető munka is van. A programozástól kezdve a fordításon át dísztárgyak készítéséig, de berendezheted az egyik szobát otthon masszázsszobának, könyvelőirodának vagy akár zöldséget is termelhetsz a ház mögött a veteményesben. ez is mind otthoni munka.

Szóval lehetőség rengeteg van, de a kérdés, hogy mit szeretnél elérni. Csak azt, hogy ne ess ki a munkából, vagy konkrét problémára keresel pénzügyi megoldást?

2010. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Ez telefonos munka, saját számítógép, internet és skype kell hozzá. Írja h kell gyakorlat, de nem feltétel..próbáld, meg hátha sikerül.

2010. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van lehetőség de rend szerint megszoktak kérni rá h fektessél bele pénzt először is!!!Én rengeteget végig zongoráztam már,mivel ráérek de különösebb hasznom egyiken sem volt.szóval időtöltésnek jó..De értelme az nincsen, és egy lehet otthonról adatbevitelt végezni az is nagyon jó csak esetleg kifizetni már elfelejtik.. Nem megbízhatok abszolút.
2010. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Én egy éve munkanélküli vagyok, és higgyétek el nekem, a neten NINCS "otthon végzhető" munka:(
2010. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Van lehetőség de rend szerint megszoktak kérni rá h fektessél bele pénzt először is!!!"


Ami már így kezdődik - hogy fizess be - az már rég rossz! Messziről el kell kerülni az ilyet!


Ha van kézügyességed, csinálj valamit amit el tudsz adni a vaterán, teszveszen. Állítólag 200e Ft-ig nem kell bevallani...

2010. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs -nincs aki jobban utána jár rájön h kamu és behúzás, a legtöbb.
2010. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos gyed mellett hivatalosan semmilyen munkát nem végezhetsz, max. feketén. A munkavégzéshez gyes-re kell menni a gyed helyett, ami sokkal kevesebb pénzt hoz ált. a konyhára.
2010. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!