Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthagynátok a munkátokat,...

Otthagynátok a munkátokat, vagy hagytatok már munkát ott ordibálós, sokszor igazságtalan főnök miatt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 10:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy meddig leszek szótlan. Amikor valaki okkal kiabál le, az rendben, rosszul esik és szégyellem magam, majd igyekszem korrigálni a hibát. De ok nélkül, csak hogy megmutassa ki a főnök meg mert hogy rossz kedve volt épp és jól jöttem bűnbaknak.. nem hiszem, hogy még egyszer kibirom szó nélkül. És akkor ott is hagyom az egészet. A fizetés nem nagyon tart vissza, csak kellett egy munkahely mert munka nélkül olyan haszontalannak is érzem magam, meg szeretek is dolgozni.
2012. dec. 9. 22:36
 12/15 anonim ***** válasza:

Amikor veszekedtek velem, seperc alatt kiléptem, bár igaz, hogy ez még régebben volt, akkor még nem volt beállva így a munkaerőpiac. Vidéken éltem még akkor, mondtam a 'főnöknek', hogy Bp-re költözöm, mire azért ordította le a fejem, hogy 'azt hiszem, Pesten találok munkát?'.


Találtam. Méghozzá olyat, ami olyan szakmai fejlődést biztosított, hogy most (szintén álláskeresőként) már szintet is tudok lépni + válogathatok az ajánlatok között. De mondom, ez még 2005 év végén volt, akkor még nem volt ennyire beállva a munkaerőpiac.


#6/#7 voltam.

2012. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha ügyvéd, akkor szívás...
2012. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Első munkahelyemen jeleztem főnökömnek 1 hiányosságot a céggel kapcsolatban amit észrevettem. Közölte ne foglalkozzak vele drága mulatság lenne helyrehozni (évek óta tudnak róla ők is, 10 000 000-os tételről van szó), ezt a dolgot soha nem ellenőrzi a fogyasztóvédelem felejtsem el! Az elődöm is ezen lovagolt, azért kellett tőle megválnia amit nagyon bán, valamint engem is megkedvelt időközben


Igen ám, de a munkaköri leírás szerint az én feladatom volt a hibakeresés és megoldás. A parancs adott ne foglalkozzál vele!


2 hónappal később 17 000 000Ft-os bírság pont ez ügyben, másnappal reggel a cég megvált tőlem. Volt főnököm szerint egy életre az adósa vagyok, mivel csak neki köszönhetem hogy ezen összeget a cég nem rajtam akarja bevasalni!

2012. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Dedurva...
2012. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!