Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthagynátok a munkátokat,...

Otthagynátok a munkátokat, vagy hagytatok már munkát ott ordibálós, sokszor igazságtalan főnök miatt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Én azonnal kilépek, amint találok másik helyet.Gőzerővel keresek.Élni kell, enni kell, tehát csak úgy nem hagyhatom ott.
2012. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
90%
en nem,de lehet hogy csak azert gondolom igy mert mar nagyon reg nincs munkam es mar nagyon szeretnek
2012. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

sok mindentöl függ..ma már inkabb meghuzza magat az ember,mert munkalehetöség az nulla.

lenne lehetöséged máshova menned?

én egyszer kiléptem,mert beteg lettem,erre azt mondta a fönök h bejövök vagy ki vagyok rugva.

bejelentettem a húzását a felettesénél.de eljöttem utana.

2012. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Ez sokmindentől függ. Ha találnék másik helyet, ahol tárt karokkal várnak, akkor nem lenne kérdés. A semmire viszont nem lehet alapozni, abból nem fizetem ki a számlákat, így aztán ha sanszos lenne, hogy sokáig nem találok munkahelyet, akkor nem mennék.

Viszont, igyekeznék gőzerővel másik munkahelyet keresni!

2012. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Én már hagytam ott, de ez már évekkel ezelőtt volt, mondjuk utána sikerült egy szarabb helyre mennem:D Onnan is eljöttem 2 hét után, ott simán parasztok voltak, lehet rosszabbul jársz...de keress valamit, aztán gyere el, de normálisan sose tudhatod mikor találkoztok újra.
2012. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon nem bírom az igazságtalanságot. Inkább eljöttem, mielőtt fel kellett volna vennem a 'lehajtott fejű szolga' szerepét.


A cégek arra verik magukat, hogy ők tartják el a munkavállalóikat, azt viszont nem veszik figyelembe, hogy a dolgozók mindezért 'cserébe' fenntartják a céget, ellátják a szolgáltatásokat, eladják a termékeket.

2012. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
14:02 kieg. akkor még nem volt biztos másik helyem, ezért úgy kellett kevernem a lapokat, hogy végkielégítéssel jöjjek el. Sikerült. De oltári nagy mázli kellett hozzá.
2012. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Holnap mondok fel. Mondjuk szerencsére két munkám van, szóval így az egyik megmarad, de igazából most annyira megalázott a főnököm, hogy ha nem lenne másik helyem, akkor is rögtön felmondanék. Nagyon türelmes vagyok, de vannak olyan határok, amiket ha átlépnek, azt akkor sem tolerálom, ha éhen veszek is miatta.

(jó, mondjuk a dologhoz hozzátartozik, hogy a kiváltó ok nálam egy ímél volt, amit megmutattam a páromnak és a családomnak, mert mondták, hogy annyira biztos nem rossz a helyzet... és miután elolvasták, mindenki azt mondta, hogy igazam van, lépjek és segítenek, ha kell. Így azért könnyebb.)

2012. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
HA írásban megalázott, akkor lehet be is perelném, egy jó ügyvéd a titka...de ez az én véleményem:D
2012. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ott a kulcs: egy jó ügyvéd a titka. A (nemsokára már csak volt) főnököm sajna pont egy jó ügyvéd. Olyan fajta, akivel nem szeretne az ember pereskedni. Úgyhogy ezt megúszta.
2012. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!