Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ennyi munkanélküli?

Blazer X kérdése:

Miért van ennyi munkanélküli?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, egy középszintű érettségivel, de sajnos szakmám az nincsen (majd csak jövőre tudom lerakni a pótvizsgát), és már nyár óta nem találok munkát. Még próba időre sem, pedig azután már kapnék munkanélkülit. Tudom hogy sokan azt javasolnák, hogy utazzak ki külföldre, de nincs kint élő rokonom, se ismerősöm, tehát ez nagyon patt helyzet nekem.

Van itt még GYK-n olyan ember aki hasonló problémával küzd?


2012. nov. 6. 09:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Akár...De az nagyon kemény meló. :(

Nekem most küldtek nemrég levelet az Auchantól hogy nem áll módukban foglalkoztatni mint árufeltöltő...:D

Ami azért már megalázó :D

2012. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Nekem most küldtek nemrég levelet az Auchantól hogy nem áll módukban foglalkoztatni mint árufeltöltő...:D "


Ez nem újdonság. Felsőfokú végzettséggel, kereskedelmi szakmával szintén elutasító választ adtak.

Egyszerűen 1 pályázatra 500 -1000 jelentkező van.


De azért tudod: 1 millió új munkahely lesz.

2012. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Na de hol lesz az az 1 millió új munkahely? :( Brutális ez már :(
2012. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Hát igen sajna. :S

Én is bújom a különféle hirdetőújságokat, megnézek internetes oldalakat, hogy akad-e netán valahol apróbb munka amit elválhatnék, de sajna eddig nem jártam sikerrel. :S

2012. nov. 14. 23:36
 25/28 A kérdező kommentje:

Érdeklődtem a közmunka után, és kaptam is. :)

Arról szeretnék kérdezni (már ha valaki olvassa majd az üzenetemet), hogy akkor kérvényeztethetnék FHT támogatást és hol lehet ezt kérvényeztetni?

2012. nov. 20. 18:30
 26/28 anonim ***** válasza:
Én meg holnap megyek egy állásinterjúra :)))
2012. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Na az jó! :) és milyen munkáról lenne szó? :D
2012. nov. 20. 21:26
 28/28 A kérdező kommentje:
Na ma voltam benn a munkaügyinél, és azt mondták, hogy nem sikerült még döntést hozniuk az ügyben. Felvették az adataimat, aztán majd szólnak ha lesz valami. Közben most fater beviszi a munkahelyére az önéletrajzomat (nem arról van szó, hogy én nem tudnám, csak hirtelenül elő állt ezzel a dologgal)
2012. nov. 22. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!