Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Velem van a baj, hogy nem...

Velem van a baj, hogy nem találok állást pályakezdőként?

Figyelt kérdés
1 és fél éve keresgélek, de csak interjúig jutok és a "Habár alkalmaznánk, mert megfelelő vagy, de nincs elég tapasztalatod" szlogent kapom. 22 vagyok, van egy szakmám (1 éves volt, nuku gyakorlat), amivel a fenekem sem törölhetem ki. Fizikai munkát nem végezhetek, nem is bírnám, sem a városban mászkálós, értékesítő melót. Marad az iroda. Call centerekbe szoktam jelentkezni de semmi. Vagy kamu melókba szaladok. Neten szoktam, de úgy tűnik én vagyok a hibás, mert nem hiszem el, hogy más ismerősöm, aki egy mondatot sem tud összerakni, jó munkája van. Valami tippetek van? Nagyon jól jönne. Előre is köszönöm! Munkanélküli hivatalban nem voltam még.

2012. okt. 31. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az országban protekció nélkül nagyon nehéz.
2012. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy még regisztrálva a munkaügyi központban? Akkor neked nem is kell a start bónusz kártya????
2012. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Munkaügyi központba feltétlen menj el. Normális állásra csak úgy van esélyed, ha be vagy jelentkezve.
2012. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Normális,termelő szakmunkás állások is alig vannak.
2012. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én már több, mint fél éve keresgélek felsőfokú végzettséggel, de még arra sem méltatnak, hogy választ írjanak!....Normális melóhelyre sajnos protekció nélkül esélytelen bekerülni!
2012. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem te vagy az egyetlen, hanem még legalább 70000 fiatal rajtad kívül :) Én 15 hónapja keresek melót, hozzád hasonlóan nekem sem fekszik a fizikai munka, van egy hasznavehetetlen OKJ-m, 3 nyelven beszélek, de így sem ír vissza senki...
2012. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom, hogy nehéz. Anyám nem képes megérteni csak. Van egy tesóm, aki mindig jól tanult, elvégzett egy jó szakmát és most azzal van jó munkahelye. Eléggé rossz néha 2.-nak lenni, de majd csak lesz valahogy.
2012. nov. 1. 15:15
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
ez csak siránkozás.....úgy hogy még nem is regisztráltál..... Te NEM keresed komolyan a munkát, azt kell erre mondanom!
2012. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk az tényleg butaság, hogy nem regisztráltattad magad a munkaügyibe. Enélkül nem lesz jó. Nekem most egy olyan helyen van beadva a jelentkezésem, ahol nagyon bizakodó vagyok, hogy sikerül bekerülnöm, viszont az ismerős is aki ott dolgozik, mondta, hogy csak úgy vesz fel a vállalkozó embert, ha van regisztrálva a munkaügyibe.
2012. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
(23/F) Látom nem vagyok egyedül,nekem 3 szakmám van Épületburkoló,biztonságiőr,targoncavezető,10 osztály,sajnos mint pályakezdő én se találok munkát a legtöbb helyen az érettségit kérték vagy a B-kat jogosítványt sajnos a semmiből nem tudom lerakni.Úgyhogy marad az érettségi megszerzése mint cél,jah és igen szinte protekcióval lehet csak állást találni.
2012. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!