Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Velem van a baj, hogy nem...

Velem van a baj, hogy nem találok állást pályakezdőként?

Figyelt kérdés
1 és fél éve keresgélek, de csak interjúig jutok és a "Habár alkalmaznánk, mert megfelelő vagy, de nincs elég tapasztalatod" szlogent kapom. 22 vagyok, van egy szakmám (1 éves volt, nuku gyakorlat), amivel a fenekem sem törölhetem ki. Fizikai munkát nem végezhetek, nem is bírnám, sem a városban mászkálós, értékesítő melót. Marad az iroda. Call centerekbe szoktam jelentkezni de semmi. Vagy kamu melókba szaladok. Neten szoktam, de úgy tűnik én vagyok a hibás, mert nem hiszem el, hogy más ismerősöm, aki egy mondatot sem tud összerakni, jó munkája van. Valami tippetek van? Nagyon jól jönne. Előre is köszönöm! Munkanélküli hivatalban nem voltam még.

2012. okt. 31. 16:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
nemtudom mi értelme van regisztrálni ebbe a munkaügyibe?
2012. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A münkaügyi egy nagy kamu ,egy nagy kalap szart nem ér, nem közvetített nekem 4! szakmával egy vacak munkát se, már lassan 2 éve várnék valami hívást.
2012. dec. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudni kell, hogy a munkaügyihez mostanság alig érkezik be megpályázható munkalehetőség, valamint az ott dolgozók nagy része nem is foglalkozik az emberrel (nyilván azért, mert túl sok a regisztrált munkanélküli).
2013. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
a munkanelkuliba a palyakezdos ugyintezo azt se tudta megmondani mikortol kell a tb-t magamnak fizetni.... start kartya? oly reg volt h igaz se volt... es a munkaugyibe palyakezdokent is ugyan oda utalnak ki 3 muszakos betanitott nehez fizikai munkara mint a 6 altalanossal buszkelkedo lakatost meg kolompart... hat abbol en se kerek!
2014. okt. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!