Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ennyi munkanélküli?

Blazer X kérdése:

Miért van ennyi munkanélküli?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, egy középszintű érettségivel, de sajnos szakmám az nincsen (majd csak jövőre tudom lerakni a pótvizsgát), és már nyár óta nem találok munkát. Még próba időre sem, pedig azután már kapnék munkanélkülit. Tudom hogy sokan azt javasolnák, hogy utazzak ki külföldre, de nincs kint élő rokonom, se ismerősöm, tehát ez nagyon patt helyzet nekem.

Van itt még GYK-n olyan ember aki hasonló problémával küzd?


2012. nov. 6. 09:56
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Az is valami. :D Mindent meg kell becsülni a mai időkben. :)
2012. nov. 6. 14:11
 12/28 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az a lényeg, hogy valahol el kell töltenem min. 1 évet, ahhoz, hogy bármilyen segélyben részesüljek? Na az úgy már f*sza dolog lesz...
2012. nov. 6. 14:14
 13/28 anonim ***** válasza:

"1 évet, ahhoz, hogy bármilyen segélyben részesüljek? "


Az csak arra vonatkozna, hogy "járkálj" 1 évig a munkaügyi központba.

2012. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Le részleteznéd ezt egy kicsit pontosabban? (bocsánat a tegezésért), de úgy látszik kicsit nehéz a felfogásom. Szóval azt akarod mondani, hogy 1 évig mindig pontosan meg kell jelennem a kis könyvemben megadott időpontra, és utána rákérdezhetek a közmunkára, vagy mire gondolsz pontosan?
2012. nov. 6. 14:33
 15/28 anonim ***** válasza:

"Szóval azt akarod mondani, hogy 1 évig mindig pontosan meg kell jelennem a kis könyvemben megadott időpontra, és utána rákérdezhetek a közmunkára, vagy mire gondolsz pontosan?"


Igen. És a "támogatásokra" is ez vonatkozik. Kivéve az átmeneti segély, de ez csak 5-6000 Ft körül van.

2012. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a választ, és sok sikert kívánok azoknak akik még nem tudtak elhelyezkedni.
2012. nov. 6. 14:49
 17/28 anonim ***** válasza:
Neked sikerült? :)
2012. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nem sajna. :S

Egyébként biztatásnak írtam a többi melókereső emberkének. :D

2012. nov. 13. 14:49
 19/28 anonim ***** válasza:

Azt értem, csak gondoltam rákérdezek :)

Neked is sok sikert, egyenlőre én is szenvedek, és már a nem tudom hanyadik Zepter interjúba akadtam bele :/

2012. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én is vakarom a fejemet, hogy még egy sima szórólapos melót se tudok összehozni. :S

Talán az újságkihordással kéne megpróbálkoznom?..hmm....

2012. nov. 13. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!