Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tulsulyos ember milyen munkát...

Tulsulyos ember milyen munkát vállaljon?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán hova vesznek fel? Mert eddig ahol voltam az interjun kedves rendes mosolygos volt a kérdező més az elsö körig eljutottam. De utána?..Vagy aki kövér nem tud elhelyezkedni?
2012. okt. 13. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért az nem mindegy ha csak zsíros vagy vagy az a kövér de ugyanakkor izmos fajta. Én is kövér vagyok gyárban dolgozok, könnyű fizikai munkát végzek, és simán kibírom. Rám lehet bízni az emelgetéseket mert elbírok sok mindent vinni egyik helyről a másikba. Én nem a gyártó soron vagy is pontosabban állomásokon vagyok mert ez nem teljesen szalagmunka, hanem én a gyártó csarnok és a raktár közt vagyok dobozoló. Más helyen is voltam már dolgozni ott is dobozokat kellett pakolnom polcokra nem volt vészes a munka, de legalább edződtem tőle.

Ugyanúgy lehet kövéren is munkát találni mint soványan, az üzemorvos figyel arra hogy adhat-e papírt vagy nem, ha ad papírt akkor bajod nem lehet belőle. És ameddig fiatal vagy inkább fizikai munkát keressél mert lehet megerőltető lesz meg fájni fog a lábad de könnyebben fogsz még így fogyni és azért ez nem hátrány plusz a későbbieekben jobban fogod bírni majd a talpalást is.

2012. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. a legnagyobb problémám félelmem az hogy a kinézetem miatt nem vesznek fel
2012. okt. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!