Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy husi csaj kirak egy...

Ha egy husi csaj kirak egy képet magáról és az ember megmondja, hogy szerinte túlsúlyos, akkor miért kell lepontozni?

Figyelt kérdés

Sokszor írják,hogy jajj megnézném a válaszolók,hogy néznek ki stb.De a válaszolók nem kérdezgetik milyen az alakjuk,csak elmondják a véleményüket.

Ha én személy szerint nem találom vonzónak azt a nőt akinek hájas a dereka,akkor már nem hasznos a válaszom?Miért nem írják akkor oda,hogy csak pozitív véleményt kér?


2012. aug. 9. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, az élet kemény.
2012. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert önbizalomhiányosak,és megerősítést várnak,hogy ők nem is kövérek.Ha megmondod az igazságot,azon meg felháborodnak,mert nem azt akarják hallani.
2012. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Válasz: "Teljesen jól nézel ki, aki szerint híznod kell, csak irigykedik." (Ez is jellemző...)

Ez mennyivel jobb?

2012. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez sem jobb,igazad van.:) Vagy ha egy átlagos csajt égig magasztalnak mennyire szép.Vagy ha valóban szép lányokat lefikáznak stb...Érdekes dolgok ezek
2012. aug. 9. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:

ide semmi értelme képet kirakni

egy valóban szép ember ha kirak ide magáról képet, akkor azt úgyis csak fikázni fogják az irigyek vagy leribancozzák, leköcsögözik

ha meg egy csúnya ember rak ki magáról képet, akkor az a kommenthuszároknak megerősítés, ha megdicsérhetnek egy náluk kevesebbre tartott személyt, mert ezúton azt mondják maguknak, hogy az jó, de én mégjobb

ha pedig egy valóban szebbet látnak maguknál ,akkor egyből csak a hibát keresik az emberek

szóval semmi értelme ide kirakni képet, vagy mégis? ha valaki sok kritikát kap, az akár lehet pozitív is, viszont nem arra a szélsőséges esetre gondolok, mint amit pár kérdéssel lejjebb a kövér kisfiú írt ki

2012. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt a srácot inkább hagyjuk (már ha arra a Tibire, vagy kire gondolsz...) Az tényleg nagyon szélsőséges eset:-D (Mondjuk valahol sajnálom, neki tényleg nem tiszta az önértékelése...)
2012. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jajj azt a kérdést én is láttam hát igen... általában a szép lányokra azért mondanak csúnyákat, mert ha valaki szép és egy nem olyan vonzó személy meglátja akkor kevesebb lesz az önbizalma viszont ha egy kövérebbet meglát csak is arra tud gondolni, hogy "jajj de jó az alakom"
2012. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!